Dostawa doposażenia oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w gminie Szepietowo
GMINA SZEPIETOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00468069
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00468069/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-10-10 10:39
- Lokalizacja
- Szepietowo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9aadea1c-12f5-4374-a003-d691c6480f89
- Identyfikator
- 7221560221
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pomoce dydaktyczneZabawkiGry edukacyjneSprzęt elektroniczny
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00468069 z dnia 2025-10-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa doposażenia oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w gminie Szepietowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZEPIETOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670232
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Główna 6
1.5.2.) Miejscowość: Szepietowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-210
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 863067304
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@szepietowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szepietowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szepietowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa doposażenia oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w gminie Szepietowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9aadea1c-12f5-4374-a003-d691c6480f89
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00468069
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036216/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa doposażenia oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w gminie Szepietowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest przewidziane do finansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus pozyskanych przez Zamawiającego w ramach programu Fundusze Europejskiego dla Podlaskiego 2021 - 2027 w związku z realizacją projektu „Wsparcie na rzecz wczesnej edukacji dzieci zamieszkałych w Gmina Szepietowo”, nr umowy o dofinansowanie UDA-FEPD.08.01-IZ.00-0021/23-002.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00456680
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SG.271.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wraz montażem pomocy dydaktycznych i wyposażenia, sprzęt i oprogramowanie informatyczne do placówek wraz z wszelkimi kosztami, jakie poniesie Wykonawca z tytułu należytej realizacji przedmiotu zamówienia, a w szczególności z kosztami: załadunku, dostarczenia, rozładunku, montażu, wypakowania i sprawdzenia funkcjonalności, gwarancją jakości na dostarczony towar (wraz z dostawą Wykonawca przedłoży karty gwarancyjne). Montaż i rozmieszczenie w miejscu użytkowania ma się odbyć zgodnie z wytycznymi Zamawiającego. Wykonawca przeszkoli osoby w celu prawidłowego użytkowania w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie.4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37520000-9 - Zabawki
37524100-8 - Gry edukacyjne
4.5.5.) Wartość części: 233671,28 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wraz montażem sprzętu i oprogramowania informatycznego do placówek wraz z wszelkimi kosztami, jakie poniesie Wykonawca z tytułu należytej realizacji przedmiotu zamówienia, a w szczególności z kosztami: załadunku, dostarczenia, rozładunku, montażu, wypakowania i sprawdzenia funkcjonalności, gwarancją jakości na dostarczony towar (wraz z dostawą Wykonawca przedłoży karty gwarancyjne). Montaż i rozmieszczenie w miejscu użytkowania ma się odbyć zgodnie z wytycznymi Zamawiającego. Wykonawca przeszkoli osoby w celu prawidłowego użytkowania w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie.4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31710000-6 - Sprzęt elektroniczny
4.5.5.) Wartość części: 70344,58 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
| 2025-10-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |