Budowa 4 wind zewnętrznych wraz z remontem klatek schodowych w budynku przy ul. Radzymińskiej 61. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.87.2025

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00468682
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00468682/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-10 12:32
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1fa2475e-6045-4923-badb-303598752ec0
Identyfikator
1132524746
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty rozbiórkoweRoboty izolacyjneRoboty murarskie i muroweRoboty malarskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie wind

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00468682 z dnia 2025-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa 4 wind zewnętrznych wraz z remontem klatek schodowych w
budynku przy ul. Radzymińskiej 61.
Oznaczenie sprawy: DNZP.260.87.2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011513343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 23

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-719

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamow@zgn-praga-pn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pragapn.um.warszawa.pl/waw/zgn-pragapn

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zgn-praga-pn.ezamawiajacy.pl/pn/zgn-praga-pn/demand/233168/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie mieszkaniowym zasobem oraz powierzonym zasobem nieruchomości m. st. Warszawy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa 4 wind zewnętrznych wraz z remontem klatek schodowych w
budynku przy ul. Radzymińskiej 61.
Oznaczenie sprawy: DNZP.260.87.2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fa2475e-6045-4923-badb-303598752ec0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00468682

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00013611/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Budowa 4 wind zewnętrznych wraz z remontem klatek schodowych w budynku przy ul. Radzymińskiej 61

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00423215

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DNZP.260.87.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4733925,49 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w zakresie doposażenia budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Radzymińskiej 61 w Warszawie w 4 zewnętrzne windy osobowe polegające na budowie szybów windowych, żelbetowych podszybi i montażu urządzeń dźwigowych wraz z przebudową polegającą na wykonaniu otworów w ścianach zewnętrznych budynku wraz z remontem klatek schodowych; zagospodarowanie terenu; uruchomienie i oddanie do użytkowania urządzeń dźwigowych, złożenie wniosku i uzyskanie decyzji Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego o pozwoleniu na użytkowanie urządzeń dźwigowych lub zaświadczenia, że organ ten nie wniósł sprzeciwu do złożonego zawiadomienia o zakończeniu robót budowlanych, znajdującego się na działkach nr ew. 8, 17, 110 z obrębu 4-14-01 w Warszawie.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres i sposób realizacji określa specyfikacja warunków zamówienia wraz z dokumentami stanowiącymi jej integralną część tj.: Dokumentacja Projektowa szczegółowo określona w Rozdziale XVIII ust. 6 Specyfikacji Warunków Zamówienia (Załączniki od Nr 6 do Nr 24) z zastrzeżeniem, że Przedmiary stanowiące Załączniki Nr 23 stanowią materiał pomocniczy i nie są podstawą do dokonania wyceny przedmiotu zamówienia, Projektowanymi postanowieniami umowy wraz z załącznikami – Załącznik Nr 25 do swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45442100-8 - Roboty malarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45313100-5 - Instalowanie wind

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

U z a s a d n i e n i e: W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: Budowa 4 wind zewnętrznych wraz z remontem klatek schodowych w budynku przy ul. Radzymińskiej 61 została złożona jedna oferta. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W niniejszym przypadku Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6770769,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6770769,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane