Budowa chodnika w pasie drogi powiatowej nr 3432W w m. Nowe Borsuki

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PUŁTUSKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00469115
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00469115/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-10 13:47
Lokalizacja
Pułtusk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3be4054c-4b70-4025-b4dd-bd34496bfde1
Identyfikator
5681414690
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

MARZANNA KUCIŃSKACichawy 6, PL · lot 0
260 152,13 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00469115 z dnia 2025-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w pasie drogi powiatowej nr 3432W w m. Nowe Borsuki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PUŁTUSKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130382268

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 20

1.5.2.) Miejscowość: Pułtusk

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: 236928577

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdppultusk.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdppultusk.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3be4054c-4b70-4025-b4dd-bd34496bfde1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność drogowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodnika w pasie drogi powiatowej nr 3432W w m. Nowe Borsuki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3be4054c-4b70-4025-b4dd-bd34496bfde1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00469115

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00116069/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa chodnika w pasie drogi powiatowej nr 3432W w m. Nowe Borsuki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00357934

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.2312.1.15.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 403159,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa chodnika w pasie drogi powiatowej nr 3432W w m. Nowe Borsuki. Zamawiający nie podzielił zamówienie na części i nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Przedmiotem zamówienia jest budowa chodnika w pasie drogi powiatowej nr 3432W w miejscowości Nowe Borsuki, polegającej na wykonaniu nawierzchni z kostki brukowej betonowej po stronie lewej, zjazdów zwykłych z kostki brukowej betonowej, ścieku przykrawężnikowego.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dokumentacji projektowej zamówienia. Zamówienie obejmuje również opracowanie projektu organizacji ruchu na czas robót, utrzymanie na własny koszt oznakowania tymczasowego robót przez cały okres realizacji, a także jego demontażu po robotach, wykonanie niezbędnych badań i pomiarów, uporządkowanie terenu – wartość tych robót zawarta jest w cenie ofertowej ryczałtowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 260152,13 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 360000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 260152,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marzanna Zofia Kucińska "BLIŹNIACZEK"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5661609054

7.3.3) Ulica: Cichawy

7.3.4) Miejscowość: Sońsk

7.3.5) Kod pocztowy: 06-440

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 260152,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15
2025-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane