Rozwój infrastruktury Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Kobrzyńcu – budowa garażu

Gmina Rogowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00469117
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00469117/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-10 13:47
Lokalizacja
Rogowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b8c842bf-0b98-435f-8b8e-d9f1be592610
Identyfikator
8921429788
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneInstalowanie wentylacjiKładzenie i wykładanie podłógInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty murarskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychIzolacja cieplnaPokrywanie podłóg i ścianMeble i wyposażenie kuchniSłoneczne moduły fotoelektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00469117 z dnia 2025-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozwój infrastruktury Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Kobrzyńcu – budowa garażu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rogowo

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy w Rogowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866732

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rogowo 51

1.5.2.) Miejscowość: Rogowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-515

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 542801622

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rogowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.rogowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1165966

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozwój infrastruktury Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Kobrzyńcu – budowa garażu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8c842bf-0b98-435f-8b8e-d9f1be592610

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00469117

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00008923/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Rozwój infrastruktury Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Kobrzyńcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00398187

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Og.271.TP.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Rozwój infrastruktury Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Kobrzyńcu – budowa garażu”
2. Pozycja w planie postępowań na 2025 rok: 1.1.5
3. Źródła finansowania zamówienia w części niepokrytej wkładem własnym:
 Zadanie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Priorytetu 2. Fundusze Europejskie dla czystej energii i ochrony zasobów środowiska regionu, Działania 2.8 Wsparcie służb ratowniczych, Celu szczegółowego 2 (iv.) Wspieranie przystosowania się do zmian klimatu i zapobiegania ryzyku związanemu z klęskami żywiołowymi i katastrofami, a także odporności, z uwzględnieniem podejścia ekosystemowego, programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.
4. Lokalizacja inwestycji:
1) Rozwój infrastruktury Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Kobrzyńcu – budowa garażu (Stary Kobrzyniec 25, 87-515 Rogowo) - działka oznaczona nr ewidencyjnym 95/1 obręb 24 Stary Kobrzyniec.
5. Zakres projektowanych robót budowlanych:
 budowa i izolacja fundamentów,
 budowa ścian,
 wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu,
 stolarka okienna i drzwiowa,
 wykonanie ścianek działowych, ocieplenia sufitu podwieszonego, tynków, podłóg i posadzek.
 docieplenie ścian i wykonanie elewacji,
 instalacje elektryczne i sanitarne,
 wyposażenie kuchni i biura.
6. Zakres prac oraz szczegółowe informacje dotyczące wykonania zadania zostały przedstawione w załączniku nr 6 – dokumentacja techniczna oraz załączniku nr 2 – PPU.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45262522-6 - Roboty murarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45321000-3 - Izolacja cieplna

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp w brzmieniu: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W terminie przewidzianym w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia na składanie ofert wpłynęły cztery oferty. Zamawiający dnia 03.10.2025 r. o godzinie 13:00 (przed otwarciem ofert) przekazał informację o zabezpieczeniu kwoty 650.000,00 zł brutto na realizację przedmiotowego zadania.
Kwoty zaproponowane przez Wykonawców znacząco przekraczają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 799500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1264575,00 PLN

2025-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane