Wykonanie robót budowlanych polegających na poprawie dostępności dla osób z niepełnosprawnościami w obiekcie Przedszkola nr 19 przy ul. Ślusarskiej 8 w Elblągu w ramach zadania (...)
PRZEDSZKOLE NR 19
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00479971
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00479971/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-02 08:54
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b84fdadb-2957-42a4-bc6c-a791c581c4f1
- Identyfikator
- 5783088863
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00479971 z dnia 2024-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na poprawie dostępności dla osób z niepełnosprawnościami w obiekcie Przedszkola nr 19 przy ul. Ślusarskiej 8 w Elblągu w ramach zadania (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSZKOLE NR 19
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280565699
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ślusarska 8
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 55 625 81 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole19@elblag.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ple19.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b84fdadb-2957-42a4-bc6c-a791c581c4f11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na poprawie dostępności dla osób z niepełnosprawnościami w obiekcie Przedszkola nr 19 przy ul. Ślusarskiej 8 w Elblągu w ramach zadania (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b84fdadb-2957-42a4-bc6c-a791c581c4f1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00479971
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00437096
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.51.2024.JG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 502316,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa postępowania:
Wykonanie robót budowlanych polegających na poprawie dostępności dla osób z niepełnosprawnościami w obiekcie Przedszkola nr 19 przy ul. Ślusarskiej 8 w Elblągu w ramach zadania: „Dostępna przestrzeń publiczna”.
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z dostosowaniem obiektu Przedszkola nr 19 do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych: Elbląg
3. Zakres zamówienia obejmuje:
a) wymianę drzwi wejściowych głównych,
b) dostosowanie łazienek dla dzieci z niepełnosprawnościami na dwóch poziomach,
c) wymiana podłogi na posadzki antypoślizgowe w korytarzach głównych na dwóch kondygnacjach,
d) przebudowa tarasów,
e) przebudowa wejścia głównego do budynku z dostosowaniem do potrzeb osób
z niepełnosprawnościami (podjazd i schody),
f) dostosowanie nawierzchni chodników i dojść do budynku od frontu i ogrodu oraz dostosowanie bramki wejściowej z odpowiednimi zabezpieczeniami.
Szczegółowy zakres robót do wykonania został określony w dokumentacji projektowej oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót opracowanych przez firmę: PRACOWNIA PROJEKTOWA Sylwia Kozłowska, Sierpin 4D, 82-310 Elbląg.
Dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowią ZAŁĄCZNIK NR 8 do SWZ.
4. Zamawiający informuje, że zadanie jest dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
5. Szczegółowe obowiązki Wykonawcy oraz warunki wykonania zamówienia zawiera projekt Umowy stanowiący ZAŁĄCZNIK NR 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2024-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |