Dostawa jednorazowych artykułów medycznych - zestaw I (powtórka)

Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed SA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00469938
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00469938/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-13 06:58
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eda4d748-42f7-4a7d-94dc-1df674badedd
Identyfikator
8971707841
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczneOpatrunki, zaciski, szwy, podwiązkiOpatrunki przylepnePlastryBandażeZestawy opatrunkoweSzwy chirurgiczneJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologicznePojemniki na skalpeleCewnikiRękawice chirurgicznePojemniki na moczMaski tlenowe

Wykonawcy

3 przyznane

CEZETEL OLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOlsztyn, PL · lot 0
35 136,14 PLN
BEATA BOGDZIEWICZ-MURMYŁOTychy, PL · lot 1
12 285,79 PLN
TUTTOMED FARMACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSuchy Las, PL · lot 2
42 573,23 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00469938 z dnia 2025-10-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa jednorazowych artykułów medycznych - zestaw I (powtórka)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed SA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020126777

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Legnicka 40

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-674

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: joanna.grzegdala@dolmed.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dolmed.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dolmed.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa jednorazowych artykułów medycznych - zestaw I (powtórka)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eda4d748-42f7-4a7d-94dc-1df674badedd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00469938

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00396407

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DIG.290.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 109237,91 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 54801,94 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 1 - Jednorazowe materiały opatrunkowe, chirurgiczne i zabiegowe
1. Wymagania szczegółowe odnośnie przedmiotu zamówienia:
1) rodzaje produktów oraz ich szacowane ilości, stanowiące podstawę do skalkulowania oferty, określa załącznik nr 2 (Formularz asortymentowo-cenowy) odpowiednio do pakietu, na który Wykonawca składa ofertę.
2) oferowane produkty muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP jako wyroby medyczne w rozumieniu przepisów ustawy o wyrobach medycznych.
3) dopuszcza się przesunięcia ilościowe pomiędzy poszczególnymi pozycjami asortymentowymi, w ramach 40 % wartości netto przedmiotu zamówienia, przy zachowaniu ogólnej wartości przedmiotu umowy,
4) realizacja dostaw cząstkowych: 3-4 razy w miesiącu, wg zapotrzebowania Zamawiającego
5) maksymalny czas oczekiwania na dostawę cząstkową: do 5 dni roboczych od złożenia zamówienia
2. Realizacja zamówienia obejmuje transport do siedziby Zamawiającego (Wrocław, ul. Legnicka 40).
3. Treść oferty Wykonawcy musi odpowiadać treści specyfikacji warunków zamówienia.
4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ i opublikowanych wyjaśnieniach.
5. Wszelkie wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, mogące wystąpić w SWZ, służą jedynie określeniu standardu i należy je traktować wyłącznie jako przykładowe. Wymienione materiały i produkty mogą być zastąpione innymi - równoważnymi, które Wykonawca jest zobowiązany wskazać w składanej ofercie. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych Wykonawca zobligowany jest do wykazania, że spełniają one wymagania określone przez Zamawiającego, w szczególności pod względem opisanego w załączniku nr 2 do SWZ zastosowania (przeznaczenia) wyrobów, ich rozmiaru i kształtu oraz składu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33141100-1 - Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki

33141111-1 - Opatrunki przylepne

33141112-8 - Plastry

33141113-4 - Bandaże

33141116-6 - Zestawy opatrunkowe

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.) Wartość części: 59186,10 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

pakiet 2 - Jednorazowe artykuły ginekologiczne
1. Wymagania szczegółowe odnośnie przedmiotu zamówienia:
1) rodzaje produktów oraz ich szacowane ilości, stanowiące podstawę do skalkulowania oferty, określa załącznik nr 2 (Formularz asortymentowo-cenowy) odpowiednio do pakietu, na który Wykonawca składa ofertę.
2) oferowane produkty muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP jako wyroby medyczne w rozumieniu przepisów ustawy o wyrobach medycznych.
3) dopuszcza się przesunięcia ilościowe pomiędzy poszczególnymi pozycjami asortymentowymi, w ramach 40 % wartości netto przedmiotu zamówienia, przy zachowaniu ogólnej wartości przedmiotu umowy,
4) realizacja dostaw cząstkowych: 3-4 razy w miesiącu, wg zapotrzebowania Zamawiającego
5) maksymalny czas oczekiwania na dostawę cząstkową: do 5 dni roboczych od złożenia zamówienia
2. Realizacja zamówienia obejmuje transport do siedziby Zamawiającego (Wrocław, ul. Legnicka 40).
3. Treść oferty Wykonawcy musi odpowiadać treści specyfikacji warunków zamówienia.
4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ i opublikowanych wyjaśnieniach.
5. Wszelkie wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, mogące wystąpić w SWZ, służą jedynie określeniu standardu i należy je traktować wyłącznie jako przykładowe. Wymienione materiały i produkty mogą być zastąpione innymi - równoważnymi, które Wykonawca jest zobowiązany wskazać w składanej ofercie. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych Wykonawca zobligowany jest do wykazania, że spełniają one wymagania określone przez Zamawiającego, w szczególności pod względem opisanego w załączniku nr 2 do SWZ zastosowania (przeznaczenia) wyrobów, ich rozmiaru i kształtu oraz składu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.) Wartość części: 15371,75 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

pakiet 3 - Jednorazowe artykuły medyczne – różne
1. Wymagania szczegółowe odnośnie przedmiotu zamówienia:
1) rodzaje produktów oraz ich szacowane ilości, stanowiące podstawę do skalkulowania oferty, określa załącznik nr 2 (Formularz asortymentowo-cenowy) odpowiednio do pakietu, na który Wykonawca składa ofertę.
2) oferowane produkty muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP jako wyroby medyczne w rozumieniu przepisów ustawy o wyrobach medycznych.
3) dopuszcza się przesunięcia ilościowe pomiędzy poszczególnymi pozycjami asortymentowymi, w ramach 40 % wartości netto przedmiotu zamówienia, przy zachowaniu ogólnej wartości przedmiotu umowy,
4) realizacja dostaw cząstkowych: 3-4 razy w miesiącu, wg zapotrzebowania Zamawiającego
5) maksymalny czas oczekiwania na dostawę cząstkową: do 5 dni roboczych od złożenia zamówienia
2. Realizacja zamówienia obejmuje transport do siedziby Zamawiającego (Wrocław, ul. Legnicka 40).
3. Treść oferty Wykonawcy musi odpowiadać treści specyfikacji warunków zamówienia.
4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ i opublikowanych wyjaśnieniach.
5. Wszelkie wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, mogące wystąpić w SWZ, służą jedynie określeniu standardu i należy je traktować wyłącznie jako przykładowe. Wymienione materiały i produkty mogą być zastąpione innymi - równoważnymi, które Wykonawca jest zobowiązany wskazać w składanej ofercie. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych Wykonawca zobligowany jest do wykazania, że spełniają one wymagania określone przez Zamawiającego, w szczególności pod względem opisanego w załączniku nr 2 do SWZ zastosowania (przeznaczenia) wyrobów, ich rozmiaru i kształtu oraz składu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33141123-8 - Pojemniki na skalpele

33141200-2 - Cewniki

33141420-0 - Rękawice chirurgiczne

33141615-4 - Pojemniki na mocz

33157110-9 - Maski tlenowe

4.5.5.) Wartość części: 44000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35136,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 35136,14 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35136,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cezetel olsztyn Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393378933

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35136,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12285,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18771,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12285,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AB-med Hurtownia Farmaceutyczna Beata Bogdziewicz-Murmyło

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6462476705

7.3.4) Miejscowość: Tychy

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12285,79 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42573,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 42573,23 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42573,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TUTTOMED FARMACJA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5842730948

7.3.4) Miejscowość: Suchy Las

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42573,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-10-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy