Sukcesywne świadczenie usług sprzętowych na terenie Gminy Ustka

Wójt Gminy Ustka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00471254
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00471254/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-13 12:46
Lokalizacja
Ustka, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c1af5495-db85-4e27-afff-63f94cc9fee3
Identyfikator
8390030153
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wynajem koparek wraz z obsługą operatorskąWynajem pojazdów do transportu towarów wraz z kierowcą

Wykonawcy

2 przyznane

MARTYNA BRANDTUstka, PL · lot 0
81 180 PLN
MARTYNA BRANDTUstka, PL · lot 1
81 180 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00471254 z dnia 2025-10-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sukcesywne świadczenie usług sprzętowych na terenie Gminy Ustka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wójt Gminy Ustka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979878

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dunina 24

1.5.2.) Miejscowość: Ustka

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-270

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ustka.ug.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.ustka.ug.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c1af5495-db85-4e27-afff-63f94cc9fee3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne świadczenie usług sprzętowych na terenie Gminy Ustka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1af5495-db85-4e27-afff-63f94cc9fee3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00471254

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00016207/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.12 Sukcesywne świadczenie usług sprzętowych na terenie Gminy Ustka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00426879

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RR.271.31.2025.MA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot umowy obejmuje:
1. Część I: "Sukcesywne świadczenie usług sprzętowych na terenie Gminy Ustka: (rejon I – sołectwa: Przewłoka, Wytowno, Machowinko, Machowino, Objazda, Gąbino, Dębina, Rowy)" następującym sprzętem:.
a) koparko – ładowarka o pojemności łyżek minimum 0,30 – 0,9 m³,
b) samochód ciężarowy wywrotka o pojemności minimum 8 t,
c) koparka obrotowa gąsienicowa o pojemności łyżki minimum 0,80 m³,
d) ciągnik o mocy silnika minimum 55KM z przyczepą wywrotną wraz ze sprzętem towarzyszącym – kosiarka bijakowa.
4. Zakres pracy sprzętu: Roboty ziemne, transport.
5. Czas liczony jako praca:
a) jest to czas załadunku, rozładunku i transportu materiałów, wykonywania wykopów, plantowania i niwelacji terenu, koszenia terenu,
b) od czasu pracy odliczony będzie czas awarii i niesprawności sprzętu oraz urządzeń GPS bądź obsługi, jak również czas dojazdu do miejsca pracy i powrót z pracy (miejsca realizacji usługi).
c) Szacunkowa ilość pracy sprzętu:
Część I:
koparko-ładowarka: 350 h, samochód ciężarowy: 100 h, koparka 50 h, ciągnik 50 h.
Część II:
koparko-ładowarka: 350 h, samochód ciężarowy: 100 h, koparka 50 h, ciągnik 50 h.
Ilości godzin pracy sprzętu są ilościami szacunkowymi, określonymi na podstawie aktualnego stanu wiedzy Zamawiającego dotyczącej potrzeb w zakresie pracy sprzętu. Rozliczenie z Wykonawcą nastąpi na podstawie faktycznie zleconych i wykonanych usług.
6. Do obowiązków Wykonawcy należy:
1) protokolarne, w terminie do 3 dni od daty podpisania umowy, przejęcie od Zamawiającego urządzeń GPS i ich zamontowanie na pojazdach,
2) zapewnienie stałej łączności telefonicznej z pracownikiem Zamawiającego – przedstawicielem Referatu Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy Ustka,
3) zwrot w stanie niepogorszonym sprawnych technicznie urządzeń GPS,
4) przystąpienie do wykonywania usługi niezwłocznie, jednak nie później niż przed upływem 24 godzin według zapotrzebowania Zamawiającego zgłoszonego przez pracownika Referatu Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy Ustka pisemnie lub telefonicznie,
5) aktywowanie każdorazowo urządzenia monitorującego GPS poprzez jego załączenie z chwilą rozpoczęcia świadczenia usługi, zaś wyłączenia niezwłocznie z chwilą zakończenia świadczenia usługi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60180000-3 - Wynajem pojazdów do transportu towarów wraz z kierowcą

4.5.5.) Wartość części: 79200 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: " Sukcesywne świadczenie usług sprzętowych na terenie Gminy Ustka: (rejon II – sołectwa Grabno, Zimowiska, Charnowo, Niestkowo, Wodnica, Lędowo, Duninowo, Pęplino, Starkowo, Zaleskie, Możdżanowo)" następującym sprzętem:.
a) koparko – ładowarka o pojemności łyżek minimum 0,30 – 0,9 m³,
b) samochód ciężarowy wywrotka o pojemności minimum 8 t,
c) koparka obrotowa gąsienicowa o pojemności łyżki minimum 0,80 m³,
d) ciągnik o mocy silnika minimum 55KM z przyczepą wywrotną wraz ze sprzętem towarzyszącym – kosiarka bijakowa.
4. Zakres pracy sprzętu: Roboty ziemne, transport.
5. Czas liczony jako praca:
a) jest to czas załadunku, rozładunku i transportu materiałów, wykonywania wykopów, plantowania i niwelacji terenu, koszenia terenu,
b) od czasu pracy odliczony będzie czas awarii i niesprawności sprzętu oraz urządzeń GPS bądź obsługi, jak również czas dojazdu do miejsca pracy i powrót z pracy (miejsca realizacji usługi).
c) Szacunkowa ilość pracy sprzętu:
Część I:
koparko-ładowarka: 350 h, samochód ciężarowy: 100 h, koparka 50 h, ciągnik 50 h.
Część II:
koparko-ładowarka: 350 h, samochód ciężarowy: 100 h, koparka 50 h, ciągnik 50 h.
Ilości godzin pracy sprzętu są ilościami szacunkowymi, określonymi na podstawie aktualnego stanu wiedzy Zamawiającego dotyczącej potrzeb w zakresie pracy sprzętu. Rozliczenie z Wykonawcą nastąpi na podstawie faktycznie zleconych i wykonanych usług.
6. Do obowiązków Wykonawcy należy:
1) protokolarne, w terminie do 3 dni od daty podpisania umowy, przejęcie od Zamawiającego urządzeń GPS i ich zamontowanie na pojazdach,
2) zapewnienie stałej łączności telefonicznej z pracownikiem Zamawiającego – przedstawicielem Referatu Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy Ustka,
3) zwrot w stanie niepogorszonym sprawnych technicznie urządzeń GPS,
4) przystąpienie do wykonywania usługi niezwłocznie, jednak nie później niż przed upływem 24 godzin według zapotrzebowania Zamawiającego zgłoszonego przez pracownika Referatu Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy Ustka pisemnie lub telefonicznie,
5) aktywowanie każdorazowo urządzenia monitorującego GPS poprzez jego załączenie z chwilą rozpoczęcia świadczenia usługi, zaś wyłączenia niezwłocznie z chwilą zakończenia świadczenia usługi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60180000-3 - Wynajem pojazdów do transportu towarów wraz z kierowcą

4.5.5.) Wartość części: 79200 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 81180 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 81180 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 81180 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo Handlowa BRANDT Martyna Brandt

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384422226

7.3.3) Ulica: Machowino 69A

7.3.4) Miejscowość: Ustka

7.3.5) Kod pocztowy: 76-270

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 81180 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 81180 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 81180 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 81180 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo Handlowa BRANDT Martyna Brandt

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 384422226

7.3.4) Miejscowość: Ustka

7.3.5) Kod pocztowy: 76-270

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 81180 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-10-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi