Jednorazowa dostawa materiałów zużywalnych do biologii komórki w podziale na 5 części dla Grupy Badawczej Oddziaływań Epigenetycznych
Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00471638
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00471638/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-10-13 13:46
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-af2fc585-15e1-4a5f-815a-90797e7d2e81
- Identyfikator
- 8943140523
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00471638 z dnia 2025-10-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Jednorazowa dostawa materiałów zużywalnych do biologii komórki w podziale na 5 części dla Grupy Badawczej Oddziaływań Epigenetycznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020671635
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stabłowicka 147
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 54-066
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: joanna.oczkowicz@port.lukasiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.port.org.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/11843471.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Badania naukowe i rozwojowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Jednorazowa dostawa materiałów zużywalnych do biologii komórki w podziale na 5 części dla Grupy Badawczej Oddziaływań Epigenetycznych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af2fc585-15e1-4a5f-815a-90797e7d2e81
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00471638
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00449261
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.271.61.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 15000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 28Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa materiałów zużywalnych do biologii komórki w podziale na 5 części dla Grupy Badawczej Oddziaływań Epigenetycznych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzorze umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.5.) Wartość części: 6055,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 29Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa materiałów zużywalnych do biologii komórki w podziale na 5 części dla Grupy Badawczej Oddziaływań Epigenetycznych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzorze umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.5.) Wartość części: 6795,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 30Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa materiałów zużywalnych do biologii komórki w podziale na 5 części dla Grupy Badawczej Oddziaływań Epigenetycznych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzorze umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.5.) Wartość części: 320,0 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 31Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa materiałów zużywalnych do biologii komórki w podziale na 5 części dla Grupy Badawczej Oddziaływań Epigenetycznych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzorze umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.5.) Wartość części: 1200,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 32Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa materiałów zużywalnych do biologii komórki w podziale na 5 części dla Grupy Badawczej Oddziaływań Epigenetycznych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzorze umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.5.) Wartość części: 630,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie części nr 1 pn. „Pakiet 28”, unieważniono na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy PZP, ponieważ w postępowaniu nie złożono żadnej oferty na tą część.
Uzasadnienie:
Do upływu terminu na składanie ofert tj. do dnia 8.10.2025 r. do godz. 10:00 nie zostały złożone żadne oferty na tą część
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie części nr 2 pn. „Pakiet 29”, unieważniono na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy PZP, ponieważ w postępowaniu nie złożono żadnej oferty na tą część.
Uzasadnienie:
Do upływu terminu na składanie ofert tj. do dnia 8.10.2025 r. do godz. 10:00 nie zostały złożone żadne oferty na tą część
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie części nr 3 pn. „Pakiet 30”, unieważniono na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy PZP, ponieważ w postępowaniu nie złożono żadnej oferty na tą część.
Uzasadnienie:
Do upływu terminu na składanie ofert tj. do dnia 8.10.2025 r. do godz. 10:00 nie zostały złożone żadne oferty na tą część
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie części nr 4 pn. „Pakiet 31”, unieważniono na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy PZP, ponieważ w postępowaniu nie złożono żadnej oferty na tą część.
Uzasadnienie:
Do upływu terminu na składanie ofert tj. do dnia 8.10.2025 r. do godz. 10:00 nie zostały złożone żadne oferty na tą część
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie części nr 5 pn. „Pakiet 32”, podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy PZP, ponieważ jedyna złożona oferta na tę część oferta podlega odrzuceniu.
Uzasadnienie:
W postępowaniu na nr 5 pn. „Pakiet 32” została złożona jedna oferta, która to została odrzucona tj.:
Oferta nr 1, złożona przez Prospecta Sp. z o.o. ul. Barbórki 8,
04-511 Warszawa, została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) PZP tj. jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
W związku z czym postępowanie podlega unieważnieniu.
| 2025-10-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |