WSzS.DEZ.26.057.2025 - DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH ORAZ NARZĘDZI DO WYKONYWANIA ZESPOLEŃ MIKROCHIRURGICZNYCH W REKONSTRUKCJI PIERSI

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00472493
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00472493/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-14 08:22
Lokalizacja
Częstochowa, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f89b08e-2cfc-4888-94c5-e297f58be72c
Identyfikator
5732299604
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczne

Wykonawcy

3 przyznane

RONEST S.C.JERZY NĘDZEWICZ TOMASZ STAWARZ JAKUB STAWARZPoznań, PL · lot 0
145 368 PLN
RONEST S.C.JERZY NĘDZEWICZ TOMASZ STAWARZ JAKUB STAWARZPoznań, PL · lot 1
36 720 PLN
RONEST S.C.JERZY NĘDZEWICZ TOMASZ STAWARZ JAKUB STAWARZPoznań, PL · lot 2
145 368 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00472493 z dnia 2025-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
WSzS.DEZ.26.057.2025 - DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH ORAZ NARZĘDZI
DO WYKONYWANIA ZESPOLEŃ MIKROCHIRURGICZNYCH W REKONSTRUKCJI PIERSI

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001281053

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bialska 104/118

1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 34 3673753

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@data.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.szpitalparkitka.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

WSzS.DEZ.26.057.2025 - DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH ORAZ NARZĘDZI
DO WYKONYWANIA ZESPOLEŃ MIKROCHIRURGICZNYCH W REKONSTRUKCJI PIERSI

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f89b08e-2cfc-4888-94c5-e297f58be72c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00472493

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046194/27/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.32 wyroby medyczne do wykonywania zespoleń mikrochirurgicznych w rekonstrukcji piersi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00414837

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WSzS.DEZ.26.057.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 241450 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

WYROBY MEDYCZNE DO WYKONYWANIA ZESPOLEŃ MIKROCHIRURGICZNYCH W REKONSTRUKCJI PIERSI

4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.) Wartość części: 145368 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

NARZĘDZIA MEDYCZNE DO WYKONYWANIA ZESPOLEŃ MIKROCHIRURGICZNYCH W REKONSTRUKCJI PIERSI

4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.) Wartość części: 36720 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

NARZĘDZIA MIKROCHIRURGICZNE

4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.) Wartość części: 78678 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145368 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 145368 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145368 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RONEST Spółka Cywilna, Jerzy Nędzewicz, Lech Rosochowicz, Tomasz Stawarz,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7780046279

7.3.3) Ulica: ul. Krakowska 23

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-893

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145368 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36720 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36720 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36720 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RONEST Spółka Cywilna, Jerzy Nędzewicz, Lech Rosochowicz, Tomasz Stawarz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7780046279

7.3.3) Ulica: ul. Krakowska 23

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-893

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36720 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78678 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78678 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78678 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RONEST Spółka Cywilna, Jerzy Nędzewicz, Lech Rosochowicz, Tomasz Stawarz,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7780046279

7.3.3) Ulica: ul. Krakowska 23,

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-893

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145368 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy