Modernizacja Szkoły Podstawowej Nr 3 w Nowogardzie – wymiana podłóg
GMINA NOWOGARD
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00480145
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00480145/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-02 10:01
- Lokalizacja
- Nowogard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a3f27a00-c4f5-465a-9c50-cbf99cdad46f
- Identyfikator
- 8590012007
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00480145 z dnia 2024-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Szkoły Podstawowej Nr 3 w Nowogardzie – wymiana podłóg
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWOGARD
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Nowogard
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684278
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowogard
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 913926240
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@nowogard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.nowogard.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a3f27a00-c4f5-465a-9c50-cbf99cdad46f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Szkoły Podstawowej Nr 3 w Nowogardzie – wymiana podłóg2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3f27a00-c4f5-465a-9c50-cbf99cdad46f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00480145
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442657
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IiR.271.6.2024.PSG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 61165,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
zerwanie istniejących płytek PCV, czyszczenie podłoża, zagruntowanie, wykonanie warstwy wyrównawczej, ułożenie nowej wykładziny rulonowej z wywinięciem wykładziny na ściany.
3)Rodzaj wykładziny:
a) materiał: wykładzina PCV rulonowa,
b) heterogeniczna,
c) grubość całkowita: min. 2,00 mm,
d) grubość warstwy użytkowej: powyżej 1 mm,
e) kolorystyka: do ustalenia z zamawiającym.
4) Parametry techniczne wykładziny:
Dane techniczne
Normy
Wartości
Klasa użytkowa
ISO 10874 (EN 685)
komercyjna
34
przemysłowa
43
Grubość całkowita
ISO 24346 (EN 428)
Min. 2,00 mm
Grubość warstwy użytkowej
ISO 24340 (EN 430)
Powyżej 1,00 mm
Waga całkowita
ISO 23997 (EN 430)
Min. 2600 g/m2
Zabezpieczenie powierzchni
-
TAK
Reakcja na ogień
EN 13501-1
Bfls1
Grupa ścieralności/odporność na ścieranie
EN 660 EN 649
Grupa T ≤ 2,0 mm3
Zawartość spoiwa
typ
I
antypoślizgowość
EN 13893 DIN 51130
R10
Szerokość rolki
200 cm
Wykładzina musi być zgodna z Certyfikatem Zgodności WE PN-EN 14041, posiadać atesty higieniczne, być dopuszczona do stosowania w obiektach użyteczności publicznej, posiadać deklaracje właściwości użytkowych.
Do ułożenia wykładziny należy zastosować materiały (w szczególności kleje, grunty, sznur spawalniczy do wykładziny) zalecane przez producenta wykładziny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44112220-6 - Podłogi z tworzyw sztucznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72018,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 141450,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72018,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MICHFLOR Michal Sikorski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6722054882
7.3.3) Ulica: Gruszewo 16/2
7.3.4) Miejscowość: Białogard
7.3.5) Kod pocztowy: 78-200
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72015,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-14| 2024-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |