Budowa ogrodzenia i rozbiórka garaży w celu przyłączenia i skomunikowania działki 6/31 pozyskanej przez Muzeum Łazienki Królewskie (teren Folwarku)

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00473054
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00473054/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-14 10:27
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a9602c2-83e5-4f7b-aa64-6f2d67b327d0
Identyfikator
7010794896
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

OgrodzeniaRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoWznoszenie ogrodzeńRoboty elewacyjneRoboty malarskieTynkowanieElementy ogrodzeńRoboty budowlaneRóżne specjalne roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

GRUPA KUREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMaciejowice, PL · lot 0
761 994,14 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00473054 z dnia 2025-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ogrodzenia i rozbiórka garaży w celu przyłączenia i skomunikowania działki 6/31 pozyskanej przez Muzeum Łazienki Królewskie (teren Folwarku)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369111140

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Agrykola 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-460

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: +48 798 993 545

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.wielanek@lazienki-krolewskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lazienki-krolewskie.pl/pl/bip

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://lazienki-krolewskie.ezamawiajacy.pl/pn/lazienki-krolewskie/demand/230207/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ogrodzenia i rozbiórka garaży w celu przyłączenia i skomunikowania działki 6/31 pozyskanej przez Muzeum Łazienki Królewskie (teren Folwarku)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a9602c2-83e5-4f7b-aa64-6f2d67b327d0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00473054

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00396499

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 7/2025/PZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 783871,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa ogrodzenia i rozbiórka garaży w celu przyłączenia i skomunikowania działki 6/31 pozyskanej przez Muzeum Łazienki Królewskie (teren Folwarku)
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego polegającego na budowie ogrodzenia działki nr 6/31 pozyskanej przez Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie oraz rozbiórki części budynku garażowego na działce nr ewid. 4 w obrębie 5-05-16 Warszawa Śródmieście oraz części budynku gospodarczego (tak zwanych garaży) na działce nr ewid. 6/31 z obrębu j.w. w celu skomunikowania działki nr 6/31 z terenem Muzeum, w tym zapewnienia dojazdu technicznego i pożarowego do przejętego przez Muzeum budynku zabytkowej stajni dawnych Koszar Huzarskich (znajdującej się na działce nr 6/31) wraz z niezbędnym zagospodarowaniem i uporządkowaniem terenu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34928200-0 - Ogrodzenia

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45443000-4 - Roboty elewacyjne

34928200-0 - Ogrodzenia

45442100-8 - Roboty malarskie

45410000-4 - Tynkowanie

34928220-6 - Elementy ogrodzeń

45000000-7 - Roboty budowlane

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 761994,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1449000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 761994,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa Kurek Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8262219896

7.3.3) Ulica: Ul. R.E.Cichego 1

7.3.4) Miejscowość: Maciejowice

7.3.5) Kod pocztowy: 08-480

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie rozbiórek - Q-REKBUD Sp. z o.o.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 761994,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-19

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane