Prace remontowe zabytku w gminie Stare Pole – Przedszkole.” inwestycja dofinansowana z Rządowego Funduszu Polski Ład – Rządowy Program Odbudowy zabytków Edycja 2- w formule zaprojektuj i wybuduj

Gmina Stare Pole

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00473419
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00473419/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-14 11:34
Lokalizacja
Stare Pole, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7e30e336-31a0-47df-8c90-bdc3c422ab1c
Identyfikator
5792058318
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

Wykonawcy

1 przyznane

RAWIŃSKI RZEMIOSŁO BUDOWLANE SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNAMALBORK, PL · lot 0
965 000,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00473419 z dnia 2025-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe zabytku w gminie Stare Pole – Przedszkole.” inwestycja dofinansowana z Rządowego Funduszu Polski Ład – Rządowy Program Odbudowy zabytków Edycja 2- w formule zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Pole

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747945

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marynarki Wojennej 6

1.5.2.) Miejscowość: Stare Pole

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-220

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 552713532

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@starepole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starepole.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://starepole.ezamawiajacy.pl/pn/starepole/demand/223166/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace remontowe zabytku w gminie Stare Pole – Przedszkole.” inwestycja dofinansowana z Rządowego Funduszu Polski Ład – Rządowy Program Odbudowy zabytków Edycja 2- w formule zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e30e336-31a0-47df-8c90-bdc3c422ab1c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00473419

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00066796/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Prace remontowe zabytku w gminie Stare Pole (przedszkole)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00337205

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 784552,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Prace remontowe zabytku w gminie Stare Pole – Przedszkole.” inwestycja dofinansowana z Rządowego Funduszu Polski Ład – Rządowy Program Odbudowy zabytków Edycja 2- w formule zaprojektuj i wybuduj

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla obiektu przedszkola publicznego zlokalizowanego w miejscowości Stare Pole przy ul. Marynarki Wojennej 22 (dz. nr 617, obręb Stare Pole), wpisanego do gminnej ewidencji zabytków. Zakres inwestycji obejmuje wykonanie niezbędnych działań w celu zahamowania nierównomiernego osiadania budynku, poprawy bezpieczeństwa konstrukcyjnego, eliminacji zawilgocenia w pomieszczeniach piwnicznych, kompleksowego remontu zabytkowej elewacji budynku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 965000,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1513000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 965000,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rawiński Rzemiosło Budowlane S. K. A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5792282524

7.3.3) Ulica: ul. Chodkiewicza 43

7.3.4) Miejscowość: Malbork

7.3.5) Kod pocztowy: 82-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 965000,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

2025-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane