Sporządzenie dokumentacji projektowej i kosztorysowej na przystosowanie dla osób z niepełnosprawnością ruchową lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym przy ul. Kościuszki 14a/2 w Olsztynie.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00480181
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00480181/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-02 10:18
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-271cb7c1-e003-4d3d-bace-745104a2a74b
- Identyfikator
- 7391151579
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00480181 z dnia 2024-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sporządzenie dokumentacji projektowej i kosztorysowej na przystosowanie dla osób z niepełnosprawnością ruchową lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym przy ul. Kościuszki 14a/2 w Olsztynie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004447867
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Marsz. J. Piłsudskiego 61a
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-449
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@mops.olsztyn.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mopsolsztyn.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.olsztyn.eu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sporządzenie dokumentacji projektowej i kosztorysowej na przystosowanie dla osób z niepełnosprawnością ruchową lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym przy ul. Kościuszki 14a/2 w Olsztynie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-271cb7c1-e003-4d3d-bace-745104a2a74b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00480181
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044920/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Wykonanie dokumentacji projektowej mieszkania przy ul. Kościuszki 14A /2 w Olsztynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00413183
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOPS.DZPiI.261.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 40650,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie kompletnej dokumentacji projektowej kosztorysowej na przystosowanie dla osób z niepełnosprawnością ruchową lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym przy ul. Kościuszki 14a/2 w Olsztynie oraz pełnienie nadzoru autorskiego nad inwestycją.
Lokal mieszkalny objęty przedmiotem opracowania znajduje się na poziomie parteru w budynku wielorodzinnym.
Bryłę budynku wykonano w technologii mieszanej (cegła, żelbet). W lokalu jest wbudowana
w dobrym stanie technicznym stolarka okienna drewniana z szybami komorowymi, stolarka drzwiowa w średnim stanie technicznym, szerokość otworów drzwiowych w świetle ościeżnicy
w większości poniżej 90 cm.,
Powierzchnia użytkowa lokalu: 107,55 m2.
Lokal składa się z następujących pomieszczeń:
- przedpokoju
- czterech pokoi o powierzchniach: 12,9 m2; 17,37 m2; 25,10 m2; 18,22 m2.
- kuchni
- jadalni
- łazienki z wanną, umywalką i miską ustępową.
W lokalu występują przewody kominowe (wentylacji grawitacyjnej, dymowe, spalinowe).
Lokal jest wyposażony w następujące instalacje:
- centralnego ogrzewania ( z uwagi na zły stan przewodu kominowego dymowego, piec węglowy c.o. został wyłączony z eksploatacji)
- kanalizacji sanitarnej
- zimnej wody użytkowej z sieci miejskiej
-ciepłej wody ciepłej użytkowej (zimna woda z sieci miejskiej podgrzana za pomocą jednofunkcyjnego piecyka gazowego zamontowanego w lokalu)
- gazową z sieci gazowej
- elektryczną 230 V
- domofonową
Przewiduje się, że lokal będzie zasiedlony przez cztery pełnoletnie osoby.
Opracowanie dokumentacji powinno uwzględniać standardy pomieszczeń określone Rozporządzeniem Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 30 października 2023 r. w sprawie mieszkań treningowych i wspomaganych oraz najkorzystniejsze rozwiązania techniczne i ekonomiczne. Szczegółowy opis prac objętych niniejszym zamówieniem został określony w załączniku nr 7 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21648,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48708,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21648,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „eN-eM Projekt” Norbert Sawicki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5241859749
7.3.3) Ulica: Rubinowa 3
7.3.4) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-101
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21648,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2024-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |