Dowóz uczniów do szkół i przedszkoli na terenie Gminy Manowo

GMINA MANOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00480239
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00480239/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-02 10:38
Lokalizacja
Manowo, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4af332fb-90af-41aa-a54b-ae481f04c2cf
Identyfikator
4990527486
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Nieregularny transport osóbUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF ROGAŚRosnowo, PL · lot 0
653 160 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00480239 z dnia 2024-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów do szkół i przedszkoli na terenie Gminy Manowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MANOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920570

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 2

1.5.2.) Miejscowość: Manowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-015

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@manowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.manowo.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczniów do szkół i przedszkoli na terenie Gminy Manowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4af332fb-90af-41aa-a54b-ae481f04c2cf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00480239

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający ogłosił dwa postępowania przetargowe w trybie art. 275 ust. 1. Jedno postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 3 - kwota oferty przekraczała możliwości finansowe Zamawiającego. Kolejne postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 1 - nie wpłynęła żadna oferta. W związku z tym Zamawiający dokonał wyboru trybu zamówienia z wolnej ręki

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-1ead2235-61d0-47db-99df-12010bbfac32

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi przewozu uczniów i opiekunów dojeżdżających do placówek szkolnych i przedszkolnych na terenie Gminy Manowo, tj. Szkoły Podstawowej w Rosnowie, Szkoły Podstawowej w Boninie, Szkoły Podstawowej w Manowie, Przedszkola Gminnego w Boninie i Przedszkola Samorządowego w Rosnowie oraz powrotu do miejsca zamieszkania uczniów po skończonych zajęciach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60140000-1 - Nieregularny transport osób

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przewozy Osobowo-Towarowe RUMCAJS Krrzysztof Rogaś

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6691456897

7.3.4) Miejscowość: Rosnowo

7.3.5) Kod pocztowy: 76-042

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 653160,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi