Wymiana opraw oświetlenia ulicznego z wykorzystaniem energooszczędnych i wydajnych lamp drogowych w technologii LED na osiedlu Budziwój

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00474369
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00474369/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-14 14:10
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-595593c6-e369-45a8-9abf-a7ad6bcb245b
Identyfikator
8133734188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoUkładanie kabliInstalacje niskiego napięciaRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

MONIKA FERENCRzeszów, PL · lot 0
387 240,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00474369 z dnia 2025-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana opraw oświetlenia ulicznego z wykorzystaniem energooszczędnych i wydajnych lamp drogowych w technologii LED na osiedlu Budziwój

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-595593c6-e369-45a8-9abf-a7ad6bcb245b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana opraw oświetlenia ulicznego z wykorzystaniem energooszczędnych i wydajnych lamp drogowych w technologii LED na osiedlu Budziwój

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-595593c6-e369-45a8-9abf-a7ad6bcb245b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00474369

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00053647/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Wymiana opraw oświetlenia ulicznego z wykorzystaniem energooszczędnych i wydajnych lamp drogowych w technologii LED na osiedlu Budziwój

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00396297

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.82.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wymiana istniejących opraw oświetleniowych sodowych na energooszczędne LED oraz doświetlenie drogi na odcinkach nieoświetlonych przez zamontowania dodatkowych opraw oświetleniowych LED na istniejących słupach energetycznych n.n. zlokalizowanych wzdłuż ulicy Budziwojskiej w Rzeszowie.

Zakres zamówienia obejmuje:

1) wymianę istniejącego oświetlenia:
- wszystkie oprawy sodowe tj. 65 szt. zdemontować i zamontować nowe oprawy LED (projekt fotometryczny)
- wszystkie wkładki topikowe w bezpiecznikach słupowych tj. 65 szt. – wymienić na nowe topiki zwłoczne 6A
- część wysięgników zdemontować i wymienić na nowe dłuższe tj. 21 kpl. i oprzewodować nowymi wlz-tami (YKY 3x2,5mm2)
Długości wysięgników są różne: 2m i 3 m, ilość wysięgników oraz lokalizacja (nr stanowiska słupowe) są podane szczegółowo w załączniku nr 1.

2) budowę nowego oświetlenia:
- montaż opraw nowych LED, tj. 34 szt. (projekt fotometryczny)
- montaż wysięgników 2-3 m, tj. 34 kpl.
- montaż bezpieczników słupowych z wkładką zwłoczną topikową 6A, tj. 34 kpl.
- oprzewodowanie wysięgników wlz-tami YKY 3x2,5 mm2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45314310-7 - Układanie kabli

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 133042,95 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 517879,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 387240,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Monika Ferenc ELEKTRO-FER

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170023474

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-232

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 387240,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy