Przebudowa odcinka ul. Cmentarnej w Marklowicach

GMINA MARKLOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00474642
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00474642/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-14 14:59
Lokalizacja
Marklowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f06e7dbc-3ec2-48c9-b1d5-fce23f7a709e
Identyfikator
6471770338
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD DROGOWY "EVEREST" SPÓŁKA CYWILNA NASTASZYC JAN, NASTASZYC ŁUKASZJaworze, PL · lot 0
270 955,91 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00474642 z dnia 2025-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa odcinka ul. Cmentarnej w Marklowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MARKLOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258701

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wyzwolenia 71

1.5.2.) Miejscowość: Marklowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-321

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ezamowienia@marklowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.marklowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f06e7dbc-3ec2-48c9-b1d5-fce23f7a709e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa odcinka ul. Cmentarnej w Marklowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f06e7dbc-3ec2-48c9-b1d5-fce23f7a709e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00474642

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00025073/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa odcinka ul. Cmentarnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00375438

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ITR-ZP-004/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa odcinka ul. Cmentarnej w Marklowicach”
Przebudowa polegać będzie na poszerzeniu jezdni asfaltowej do 4,5 m, co usprawni ruch lokalny oraz zwiększy bezpieczeństwo ruchu drogowego. Całkowita długość przebudowywanego odcinka drogi wynosi 141,92 m. Wzdłuż przebudowywanej drogi zaprojektowano przedłużenie zatoki do wymijania oraz pobocza gruntowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270955,91 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 504300 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270955,91 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Drogowy EVEREST S.C. Nastaszyc Jan, Nastaszyc Łukasz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 276851994

7.3.3) Ulica: Jaskółcza

7.3.4) Miejscowość: Jaworze

7.3.5) Kod pocztowy: 43-384

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270955,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2025-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane