Wykonanie prac konserwacyjnych na rowach otwartych odprowadzających wody opadowe i roztopowe na terenie miasta Inowrocławia
Miasto Inowrocław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00474956
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00474956/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-10-14 21:00
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5e58ba6-ec79-4d2f-bd5d-045f054501d2
- Identyfikator
- 5562638408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00474956 z dnia 2025-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie prac konserwacyjnych na rowach otwartych odprowadzających wody opadowe i roztopowe na terenie miasta Inowrocławia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Inowrocław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350725
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Ratuszowa 36
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 52 35 55 250
1.5.8.) Numer faksu: 52 35 55 233
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://inowroclaw.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac konserwacyjnych na rowach otwartych odprowadzających wody opadowe i roztopowe na terenie miasta Inowrocławia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5e58ba6-ec79-4d2f-bd5d-045f054501d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00474956
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00056507/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Prace polegające na konserwacji i regulacji rowów odprowadzających wody opadowe na terenie Miasta Inowrocławia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00323165
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.37.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac konserwacyjnych na rowach otwartych odprowadzających wody opadowe i roztopowe na terenie miasta Inowrocławia. Łączna długość rowów – 7 870 metrów.
2. Zakres prac obejmuje:
1) dwukrotne ręczne oraz mechaniczne wykoszenie wraz z wygrabieniem porostów ze skarp oraz dna cieków - koszenie wiosenne do 30.08.2025 roku oraz jesienne do 30.11.2025 roku;
2) ręczne oraz mechaniczne usuwanie namułów z dna cieków;
3) ręczne czyszczenie z namułu przepustów;
4) transport trawy, trzciny, z powstałych zatorów samochodem samowyładowawczym;
5) przedstawienie Zamawiającemu dwukrotnych wyników badań próbek wód opadowych i roztopowych na zawartość zawiesiny ogólnej i węglowodorów ropopochodnych, (wiosna jesień co ok. 6 miesięcy), zgodnie z pozwoleniami wodnoprawnymi pobieranie próbek z 14 wylotów kanalizacji deszczowej, wykonanych przez podmiot posiadający akredytację w zakresie pobierania i wymaganych badań;
6) oczyszczenie terenu oraz utylizacja odpadów powstałych podczas wykonywania prac.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 175000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 229000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 175000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ECOROAD Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5562769820
7.3.3) Ulica: Sikorowo 31
7.3.4) Miejscowość: Sikorowo 31
7.3.5) Kod pocztowy: 88-101
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 175000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: od dnia zawarcia umowy do 30.06.2026 r., przy czym koszenie wiosenne do 30.08.2025 r. oraz jesienne od 30.09.2025 r. do 30.11.2025 r.2. Zamawiający przewiduje wznowienie wykonania przedmiotu zamówienia na okres kolejnych 12 miesięcy.
| 2025-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |