Wykonanie zabudowy specjalistycznej pojazdu służbowego marki MAN TGE

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00475085
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00475085/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-15 08:04
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-96912800-0701-4cfa-91f0-92e47d4b1319
Identyfikator
6340137913
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00475085 z dnia 2025-10-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie zabudowy specjalistycznej pojazdu służbowego marki MAN TGE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270208292

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lompy 19

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-038

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ka.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://slaska-policja.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie zabudowy specjalistycznej pojazdu służbowego marki MAN TGE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96912800-0701-4cfa-91f0-92e47d4b1319

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00475085

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00116509/39/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.21 Wykonanie zabudowy specjalistycznej w pojeździe MAN TGE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00446761

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-2380-435/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest wykonanie zabudowy specjalistycznej pojazdu służbowego marki MAN TGE wersja L3H2, która obejmuje m.in. przygotowanie nadwozia, wykonanie instalacji, wykonanie tzw. części technicznej, wykonanie tzw. części biurowej oraz wykonanie zabudowy dodatkowej wraz ze sprzętem i wyposażeniem. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
Realizacja przedmiotu postępowania odbywać się będzie w warsztacie Wykonawcy lub innym miejscu wskazanym przez Wykonawcę. Miejsce dostarczenia przez Zamawiającego pojazdu MAN TGE Wykonawca wskazuje w punkcie 2 załącznika nr 1 do SWZ – Formularza ofertowego.
Szczegółowy sposób świadczenia usług określa załącznik nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-10-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi