Zakup samochodu do przewozu uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Stoczku Łukowskim

Miasto Stoczek Łukowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00475306
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00475306/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-15 09:05
Lokalizacja
Stoczek Łukowski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7a6545e0-e9ce-4755-beac-66eaa1538ae8
Identyfikator
8252047034
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osóbMinibusy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00475306 z dnia 2025-10-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu do przewozu uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Stoczku Łukowskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stoczek Łukowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582397

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 1

1.5.2.) Miejscowość: Stoczek Łukowski

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-450

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 257970001

1.5.8.) Numer faksu: 257970073

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: miasto@stoczek-lukowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stoczek-lukowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://stoczek-lukowski.ezamawiajacy.pl/pn/stoczek-lukowski/demand/235158/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup samochodu do przewozu uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Stoczku Łukowskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a6545e0-e9ce-4755-beac-66eaa1538ae8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00475306

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033413/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Zakup samochodu do przewozu uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Stoczku Łukowskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00440961

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRL.271.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup samochodu do przewozu uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Stoczku Łukowskim”.
4.2. Przedmiot zamówienia, musi być fabrycznie nowy oraz posiadać wszelkiego rodzaju świadectwa wymagane przy tego typu pojazdów i dokumenty potrzebne do odbioru i rejestracji pojazdu. Samochód dodatkowo musi być przystosowany do przewozu jednej osoby niepełnosprawnej poruszającej się na wózku inwalidzkim – zabudowa do przewozu osoby niepełnosprawnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniki nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34114400-3 - Minibusy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu wpłynęły dwie oferty, których wartości (215 000,00zł oraz 226 116,00 zł), przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Po dokonanej analizie możliwości finansowych jednostki, Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 215000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 226116,00 PLN

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Nie dotyczy
2025-10-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy