Usługi weterynaryjne na terenie miasta Gorzowa Wlkp.

Miasto Gorzów Wlkp.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00475619
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00475619/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-15 10:15
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2ebe3ee0-69a8-4631-a934-9a98f39f2c3d
Identyfikator
5990019632
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi weterynaryjne

Wykonawcy

2 przyznane

LUXVET24 PLATFORMA WETERYNARYJNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
72 000 PLN
LUXVET24 PLATFORMA WETERYNARYJNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
290 787 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00475619 z dnia 2025-10-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi weterynaryjne na terenie miasta Gorzowa Wlkp.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorzów Wlkp.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650181

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@um.gorzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/umgorzow/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gorzow/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi weterynaryjne na terenie miasta Gorzowa Wlkp.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ebe3ee0-69a8-4631-a934-9a98f39f2c3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00475619

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044085/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.19 Opieka weterynaryjna oraz sterylizacja i kastracja bezdomnych zwierząt

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00328897

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.41.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 712962,94 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie częściowe nr 1 - Kastracja i sterylizacja kotów wolno żyjących w ramach realizacji „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Miasta Gorzowa Wielkopolskiego”.

UWAGA:
Wykonawca ma obowiązek zapewnić i umożliwić całodobową opiekę i hospitalizację zwierzęcia na terenie miasta Gorzowa Wlkp. Zamawiający nie dopuszcza możliwości transportu zwierząt chorych oraz powypadkowych na badania do innej lecznicy. Zapis powyżej nie oznacza, że Wykonawca ma prowadzić całodobową działalność. Wykonawca ma jedynie obowiązek zapewnić oraz umożliwić taką czynność w ramach przedmiotu zamówienia.
Informacje dodatkowe dla Wykonawcy:
- Ilość zabiegów sterylizacji i kastracji podano orientacyjnie. (może ona ulec zmianie)
- Zamawiający zastrzega możliwość dokonywania zmiany ilościowej zabiegów w okresie obowiązywania umowy do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację przedmiotowej usługi.
- Zamawiający będzie wymagał wykonania wskazanych przez Wykonawcę ilości dodatkowych sterylizacji (w ramach kryterium oceny ofert) do końca obowiązywania umowy.
- Za zaproponowane dodatkowe sterylizacje nie przysługuje Wykonawcy dodatkowe wynagrodzenie.

Szczegółowy zakres prac został określony w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia Część II.
Wymagania Zamawiającego oraz obowiązki Wykonawcy dotyczące realizacji przedmiotu umowy znajdują się w Części III (Wzór umowy)

4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.5.5.) Wartość części: 129629,62 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie częściowe nr 2 - Usługi weterynaryjne związane z leczeniem bezdomnych zwierząt (psy i koty) poszkodowanych w kolizjach drogowych na terenie miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz leczeniem chorych bezdomnych zwierząt z terenu miasta (w tym kotów wolno żyjących).

Szczegółowy zakres prac został określony w załączniku nr 1a do Formularza Ofertowego.

Informacje dodatkowe dla Wykonawcy:

- Ilość zwierząt wymienioną w Tabeli usług weterynaryjnych (załącznik nr 1a do Formularza ofertowego) podano orientacyjnie, szacując na podstawie doświadczeń
z lat ubiegłych. Ilość może ulec zmianie.
- Zamawiający zastrzega możliwość dokonywania zmiany ilości poszczególnych pozycji ujętych w Załączniku nr 1a do Formularza ofertowego.
- Zamawiający będzie wymagał wykonania wskazanych przez Wykonawcę dodatkowych klinicznych badań (w ramach kryterium oceny ofert) do końca obowiązywania umowy.
- Za zaproponowane dodatkowe badania kliniczne nie przysługuje Wykonawcy dodatkowe wynagrodzenie.

UWAGA:
Wykonawca winien dysponować zakładem leczniczym lub gabinetem weterynaryjnym dla zwierząt umożliwiającym całodobową opiekę i hospitalizację zwierzęcia na terenie miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Zamawiający nie dopuszcza możliwości transportu zwierząt chorych oraz powypadkowych na badania do innej lecznicy.

Szczegółowy zakres prac został określony w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia Część II.
Wymagania Zamawiającego oraz obowiązki Wykonawcy dotyczące realizacji przedmiotu umowy znajdują się w Części III (Wzór umowy)

4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.5.5.) Wartość części: 583333,32 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUXVET24 PLATFORMA WETERYNARYJNA SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7011093606

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 290787,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 290787,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 290787,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUXVET24 PLATFORMA WETERYNARYJNA SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7011093606

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 290787,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-10-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi