Remont elewacji w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Ceramicznej 27 w Pruszkowie (od strony parkingu wewnętrznego)
TBS Zieleń Miejska Sp.z.o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00475675
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00475675/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-10-15 10:27
- Lokalizacja
- Pruszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f5eb4cc0-2767-4f75-adee-5f4599496f9f
- Identyfikator
- 5341978531
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00475675 z dnia 2025-10-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Ceramicznej 27 w Pruszkowie (od strony parkingu wewnętrznego)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TBS Zieleń Miejska Sp.z.o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013017973
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gordziałkowskiego 9
1.5.2.) Miejscowość: Pruszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@tbszm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tbszm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f5eb4cc0-2767-4f75-adee-5f4599496f9f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Sp. z o.o.
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Ceramicznej 27 w Pruszkowie (od strony parkingu wewnętrznego)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5eb4cc0-2767-4f75-adee-5f4599496f9f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00475675
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00340986
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OG.271.17a.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres prac :
- zeskrobanie odstającej struktury cienkowarstwowej ze ścian- ok. 40 % powierzchni ścian;
- ułożenie siatki elewacyjnej na przygotowanej powierzchni;
- zagruntowanie ścian z wklejoną siatką;
- wykonanie wyprawy elewacyjnej z drobnoziarnistego tynku mineralnego;
- malowanie farbą fasadową- farbą silikonową powierzchni z nałożonym tynkiem mineralnym i pozostałej powierzchni ścian ze strukturą elewacyjną akrylową. Malowanie farbą silikonową obejmuje również powierzchnie loggii i spodu płyt balkonowych w loggiach;
- zeskrobanie struktury z torkretowanych obudów loggii;
- nałożenie siatki elewacyjnej na przygotowanych obudowach;
- montaż okapników na dolnej krawędzi obudów;
- malowanie obudów balkonów farbą silikonową;
- nałożenie tynku strukturalnego mineralnego;
- montaż i demontaż rusztowań w zakresie niezbędnym do wykonania zadania z uwzględnieniem czasu pracy rusztowań;
- malowanie konstrukcji stalowej obudów loggii;
- uporządkowanie terenu po pracach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, ponieważ ceny złożonych ofert przewyższają kwotę, która Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej. Mając powyższe na uwadze należy uznać, iż wypełnione zostały przesłanki unieważnienia postępowania określone w art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.| 2025-10-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |