Roboty budowlane na terenie działania ZZ Przemyśl V

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00477331
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00477331/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-15 15:06
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f21b55b1-4536-40b3-ab16-87ce04c810ee
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowejUsługi pomiaroweUsługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiskaUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Wykonawcy

7 przyznanych

SPÓŁDZIELNIA USŁUG MELIORACYJNO-DROGOWYCH ROLNICZO-HANDLOWYCH I OCHRONY ŚRODOWISKAJarosław, PL · lot 0
150 275,02 PLN
ZBIGNIEW PEŁDYJAKGolcowa, PL · lot 1
268 805,35 PLN
ZBIGNIEW PEŁDYJAKGolcowa, PL · lot 2
169 285,85 PLN
Firma Sprzętowo-Budowlana Maciej SmoleńOdrzechowa, PL · lot 3
202 470,49 PLN
Firma Sprzętowo-Budowlana Maciej SmoleńOdrzechowa, PL · lot 4
9117,99 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-BUDOWLANE HUTA SPÓŁKA JAWNAOdrzechowa, PL · lot 5
52 956,08 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-BUDOWLANE HUTA SPÓŁKA JAWNAOdrzechowa, PL · lot 6
292 934,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00477331 z dnia 2025-10-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane na terenie działania ZZ Przemyśl V

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-613

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzeszow@wody.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.wody.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane na terenie działania ZZ Przemyśl V

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f21b55b1-4536-40b3-ab16-87ce04c810ee

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00477331

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00112251/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.360 Roboty budowlane na terenie działania ZZ Przemyśl V

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00355501

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: R.ROZ.2710.76.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 Remont ubezpieczenia brzegu lewego potoku Olszanka poprzez zasyp wyrwy brzegowej, udrożnienie koryta, zabezpieczenie progu betonowego w km 1+762 - 1+873 w m. Olszany gm. Krasiczyn
Przedmiotem zamówienia jest remont ubezpieczenia brzegu lewego potoku Olszanka poprzez zasyp wyrwy brzegowej, udrożnienie koryta, zabezpieczenie progu betonowego w km 1+762 - 1+873 w m. Olszany gm. Krasiczyn.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71355000-1 - Usługi pomiarowe

90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.5.) Wartość części: 167241,67 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 Wykonanie prac utrzymaniowych na p. Olszówka w m. Pawłokoma w km 0+000 – 2+500
Przedmiotem zamówienia jest odmulenie (udrożnienie poprzez usunięcie namulisk i przetamowań utworzonych z akumulującej się ziemi, zawężających koryto cieku) wraz z remontem istniejących zabezpieczeń z płyt betonowych, odtworzenie zniszczonych zabezpieczeń biologicznych – faszynowych, a także koszenie porostów oraz wycinkę zakrzaczeń w km 0+000 – 2+500 p. Olszówka w m. Pawłokoma gm. Dynów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska

4.5.5.) Wartość części: 390260,60 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 Wykonanie prac utrzymaniowych na potoku Jawornik w m. Iskań
Przedmiotem zamówienia jest udrożnienie koryta cieku poprzez przerzut odsypiska i wbudowanie pozyskanego materiału w wyrwy powstałe w skutek erozji po przejściu wód powodziowych na skarpach brzegowych. Konieczne jest także zabezpieczenie stopy skarp brzegowych w pobliżu budynków mieszkalnych. Roboty ziemne pozwolą także na zwiększenie przekroju poprzecznego koryta cieku, dając możliwość swobodnego prowadzenia wód w czasie obfitych opadów. Prace poprzedzi wycinka zakrzaczeń porastających skarpy brzegowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska

4.5.5.) Wartość części: 216722,86 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 Zasyp wyrwy na lewym brzegu potoku Sanoczek przy działce nr 83/1, 84/1 w m. Zabłotce
Przedmiotem zamówienia jest zasypanie powstałej wyrwy na potoku Sanoczek głazami kamiennymi
o grubości 50 – 80 cm z uzupełnieniem przestrzeni kamieniami o grubości 40 cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.5.) Wartość części: 291856,76 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 Udrożnienie koryta cieku Bez nazwy na odcinku od km 0+000 - do 0+140 w m. Ustjanowa Dolna, gm. Ustrzyki Dolne
Przedmiotem zamówienia jest udrożnienie koryta cieku poprzez usunięcie traw porastających dno oraz skarpy i rozplantowanie wydobytego urobku w obrębie działki cieku. Roboty wchodzące w zakres zadania zostaną wykonane ręcznie lub za pomocą sprzętu mechanicznego. Pozyskany materiał zostanie zagospodarowany na miejscu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.5.) Wartość części: 10977,41 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6 Udrożnienie koryta, wraz z zasypem wyrw na potoku Łodynka w m-ci Brzegi Dolne w km 1+150 - 1+450
Przedmiotem zamówienia jest udrożnienie koryta potoku Łodynka, wraz z zasypem wyrw powstałych w jego korycie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska

4.5.5.) Wartość części: 73462,03 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 7 Wykonanie prac utrzymaniowych na rzece San pomiędzy znakami granicznymi nr 277 -278
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac utrzymaniowych na odcinku rzeki San w km od 441+517 do 441+680 na długości 163,0 m, stanowiącym działkę o nr ew. 2 obręb 0022 Sokoliki, gmina Lutowiska, powiat bieszczadzki. Granica Państwa na odcinku od znaku granicznego 225 do znaku granicznego 351 przebiega korytem rzeki San. Projektowane roboty mają na celu zabezpieczenie lewego brzegu rzeki San na odcinku ulegającym postępującej erozji brzegowej oraz odtworzenie drożności koryta na odcinku w km jw. Ponadto silna erozja boczna oraz denna grozi stałą zmiana przebiegu koryta rzeki San, a w skrajnie niekorzystnym przypadku odcięciem części terytorium Polski. Planowane roboty są konieczne w celu stabilizacji granicy Państwa Polskiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.5.) Wartość części: 368722,11 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 150275,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 151021,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 150275,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Usług Melioracyjno Drogowych Rolniczo Handlowych i Ochrony Środowiska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7920005092

7.3.4) Miejscowość: Jarosław

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150275,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 268805,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 363930,33 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 268805,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUX ¬ MEL Zbigniew Pełdyjak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6861458471

7.3.4) Miejscowość: Golcowa

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 268805,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169285,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319454,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169285,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUX ¬ MEL Zbigniew Pełdyjak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6861458471

7.3.4) Miejscowość: Golcowa

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169285,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 202470,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 237689,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 202470,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Sprzętowo-Budowlana Maciej Smoleń

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 687-107-34-70

7.3.4) Miejscowość: Odrzechowa

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 202470,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9117,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9117,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9117,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Sprzętowo-Budowlana Maciej Smoleń

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 687-107-34-70

7.3.4) Miejscowość: Odrzechowa

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9117,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 52956,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68019,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 52956,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Transportowo – budowlane „HUTA” Sp.J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 687-00-00-234

7.3.4) Miejscowość: Odrzechowa

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 52956,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 292934,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 453479,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 292934,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Transportowo – budowlane „HUTA” Sp.J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 687-00-00-234

7.3.4) Miejscowość: Odrzechowa

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 292934,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

2025-10-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane