„Zimowe utrzymanie dróg i chodników na terenie Miasta Imielin w sezonie 2025/2026.”

Miasto Imielin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00477351
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00477351/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-15 15:10
Lokalizacja
Imielin, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-58dd9308-f770-430c-b984-46591a48b4a9
Identyfikator
2220041485
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżania

Wykonawcy

1 przyznane

LESZEK GOCZOŁImielin, PL · lot 0
592 775 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00477351 z dnia 2025-10-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Zimowe utrzymanie dróg i chodników na terenie Miasta Imielin w sezonie 2025/2026.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Imielin

1.3.) Oddział zamawiającego: Miasto Imielin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258262

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Imielińska 81

1.5.2.) Miejscowość: Imielin

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-407

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.7.) Numer telefonu: 322254137

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@imielin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.imielin.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-58dd9308-f770-430c-b984-46591a48b4a9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zimowe utrzymanie dróg i chodników na terenie Miasta Imielin w sezonie 2025/2026.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58dd9308-f770-430c-b984-46591a48b4a9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00477351

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045571/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 „Zimowe utrzymanie dróg i chodników na terenie miasta Imielin w sezonie 2025/2026."

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00409331

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.25.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 548865,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg i chodników na terenie Miasta Imielin w sezonie 2025/2026, obejmujące odśnieżanie dróg o łącznej długości około 83 km, odśnieżanie dróg bocznych o łącznej długości około 22 km, odśnieżanie chodników o łącznej długości około 28 km i szerokości do 3,5 m oraz odśnieżanie placów, przystanków i parkingów o łącznej powierzchni około 21 000 m2.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa (poprawiony) załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 592775,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 592775,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 592775,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI REMONTOWO – BUDOWLANE Leszek Goczoł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 278053682

7.3.3) Ulica: ul. Brata Alberta 62

7.3.4) Miejscowość: Imielin

7.3.5) Kod pocztowy: 41-407

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 592775,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-11-15 do 2026-03-15

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Brak
2025-10-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi