„Dowóz uczniów do szkół podstawowych w Gminie Opatów woj. świętokrzyskie w roku szkolnym 2024/2025”
Gmina Opatów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00480508
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00480508/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-02 12:09
- Lokalizacja
- Opatów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d0d72e0-9efb-4dc0-be47-0a84c7324cff
- Identyfikator
- 8631538233
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
2 przyznane
BIURO PODRÓŻY EUROTRANS PKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstrowiec Świętokrzyski, PL · lot 0
323 400 PLNBIURO PODRÓŻY EUROTRANS PKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstrowiec Świętokrzyski, PL · lot 1
325 560 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00480508 z dnia 2024-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dowóz uczniów do szkół podstawowych w Gminie Opatów woj. świętokrzyskie w roku szkolnym 2024/2025”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Opatów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409844
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Obrońców Pokoju 34
1.5.2.) Miejscowość: Opatów
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-500
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 158681300
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: franczak@umopatow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umopatow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umopatow.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dowóz uczniów do szkół podstawowych w Gminie Opatów woj. świętokrzyskie w roku szkolnym 2024/2025”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d0d72e0-9efb-4dc0-be47-0a84c7324cff
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00480508
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00067412/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Dowóz uczniów do szkół podstawowych w Gminie Opatów woj. świętokrzyskie w roku szkolnym 2024/2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00401683
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IMK.II.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 601851,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż biletów miesięcznych na dowóz uczniów do szkół podstawowych w Gminie Opatów woj. świętokrzyskie w roku szkolnym 2024/2025 (wrzesień - czerwiec) do następujących placówek oświatowych:- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Opatowie, ul. Ćmielowska 2 – dowóz uczniów do szkoły w godz. 7.20- 7.45, odwóz o godz. 12.50 i 14.50 (dwa kursy),
- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Opatowie, ul. Kopernika 30 – dowóz uczniów do szkoły w godz. 7.20- 7.45, odwóz o godz. 12.50 i 14.50 (dwa kursy).
Za dowóz uczniów rozumie się dowóz zorganizowany na podstawie art. 39 ust.3 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 roku - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2024 r., poz. 737).
Zamówienie obejmuje dowóz uczniów do dwóch szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. bryg. Stanisława Gano w Opatowie i Szkoły Podstawowej nr 2 im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie z miejscowości;
- Wojciechowice, Gierczyce, Balbinów, Brzezie, Adamów, Nikisiałka Duża, Malice Kościelne, Nikisiałka Mała, Wąworków, Karwów, Tudorów, Okalina-Wieś, Okalina Kolonia, Czerników Opatowski, Oficjałów, Gojców, Jagnin, Czerników Karski, Kochów, Strzyżowice, Kobylany, Kobylanki.
Łączna liczba uczniów do przewiezienia w roku szkolnym – 132
Należy zorganizować pięć tras dowozu. Wykonawca ma posiadać pięć autobusów z min. 35 miejscami siedzącymi i jeden z min. 50 miejscami siedzącymi
Zamawiający zastrzega sobie zmianę liczby przewożonych uczniów w obu częściach z przyczyn niezależnych od Zamawiającego.
Wykonawca zobowiązany jest do nieodpłatnego przewożenia na utworzonych trasach osób wyznaczonych przez Zamawiającego sprawujących opiekę nad przewożonymi uczniami.
Wykonawca przed podpisaniem umowy zobowiązany jest do uzgodnienia zorganizowanych tras i godzin odjazdów z Zamawiającym.
Samochody przewożące uczniów do szkół na wszystkich trasach muszą posiadać na wyposażeniu zasłony (rolety) lub przyciemnione szyby oraz w okresie zimowym utrzymywać temperaturę wewnątrz samochodu min. 16 C i w okresie letnim max. 25 C.
Samochody przewożące uczniów na wszystkich trasach nie mogą być starsze niż rocznik 2006.
Wszyscy uczniowie muszą mieć zapewnione miejsca siedzące w samochodzie (nie mogą stać).
W związku z realizacją przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad na terenie Gminy Opatów inwestycji : „Budowa obwodnicy Opatowa w ciągu S74 i DK9” oraz „Łącznika północnego do obwodnicy Opatowa” i projektowanymi przez inwestora zmianami organizacji ruchu, w trakcie realizacji zadania mogą nastąpić okoliczności mające wpływ na konieczność zmian przebiegu tras dowozu (zmiana długości).
W związku z powyższym liczba tras nie ulega zmianie.
Każdorazowa zmiana przebiegu tras, wymaga uzgodnienia z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 305555,56 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż biletów miesięcznych na dowóz uczniów do szkół podstawowych w Gminie Opatów woj. świętokrzyskie w roku szkolnym 2024/2025 (wrzesień - czerwiec) do następujących placówek oświatowych:- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Opatowie, ul. Ćmielowska 2 – dowóz uczniów do szkoły w godz. 7.20- 7.45, odwóz o godz. 12.50 i 14.50 (dwa kursy),
- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Opatowie, ul. Kopernika 30 – dowóz uczniów do szkoły w godz. 7.20- 7.45, odwóz o godz. 12.50 i 14.50 (dwa kursy).
Za dowóz uczniów rozumie się dowóz zorganizowany na podstawie art. 39 ust.3 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 roku - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2024 r., poz. 737).
Zamówienie obejmuje dowóz uczniów do dwóch szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. bryg. Stanisława Gano w Opatowie i Szkoły Podstawowej nr 2 im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie z miejscowości;
- Tomaszów, Łężyce, Marcinkowice, Jurkowice, Szczucice, Małoszyce, Podole, Lipowa, Sadowie, Porudzie, Porudzie - Zochcin, Bogusławice, Kornacice, Zochcinek, Zochcin II, Jałowęsy I, Jałowęsy II, Jałowęsy III, Jałowęsy Karsy, Rosochy, Adamów Kolonia, Przeuszyn, Grocholice
Łączna liczba uczniów do przewiezienia w roku szkolnym – 128
Należy zorganizować pięć tras dowozu. Wykonawca ma posiadać pięć autobusów z min. 35 miejscami siedzącymi i jeden z min. 50 miejscami siedzącymi.
Zamawiający zastrzega sobie zmianę liczby przewożonych uczniów w obu częściach z przyczyn niezależnych od Zamawiającego.
Wykonawca zobowiązany jest do nieodpłatnego przewożenia na utworzonych trasach osób wyznaczonych przez Zamawiającego sprawujących opiekę nad przewożonymi uczniami.
Wykonawca przed podpisaniem umowy zobowiązany jest do uzgodnienia zorganizowanych tras i godzin odjazdów z Zamawiającym.
Samochody przewożące uczniów do szkół na wszystkich trasach muszą posiadać na wyposażeniu zasłony (rolety) lub przyciemnione szyby oraz w okresie zimowym utrzymywać temperaturę wewnątrz samochodu min. 16 C i w okresie letnim max. 25 C.
Samochody przewożące uczniów na wszystkich trasach nie mogą być starsze niż rocznik 2006.
Wszyscy uczniowie muszą mieć zapewnione miejsca siedzące w samochodzie (nie mogą stać).
W związku z realizacją przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad na terenie Gminy Opatów inwestycji : „Budowa obwodnicy Opatowa w ciągu S74 i DK9” oraz „Łącznika północnego do obwodnicy Opatowa” i projektowanymi przez inwestora zmianami organizacji ruchu, w trakcie realizacji zadania mogą nastąpić okoliczności mające wpływ na konieczność zmian przebiegu tras dowozu (zmiana długości).
W związku z powyższym liczba tras nie ulega zmianie.
Każdorazowa zmiana przebiegu tras, wymaga uzgodnienia z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 296296,30 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 321463,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 323400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 323400 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Biuro Podróży Eurotrans PKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Ostrowcu Świętokrzyskim Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6611621941
7.3.3) Ulica: Żabia
7.3.4) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
7.3.5) Kod pocztowy: 27-400
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 323400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-02 do 2025-06-27Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 312342,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 325560,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 325560,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Biuro Podróży Eurotrans PKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Ostrowcu Świętokrzyskim Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6611621941
7.3.3) Ulica: Żabia
7.3.4) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
7.3.5) Kod pocztowy: 27-400
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 325560,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-02 do 2025-06-27| 2024-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |