Remont budynku przy pl. O.H. Koźmińskiego w Nowym Mieście nad Pilicą w ramach zadania pn. wyposażenie Centrum Integracji Społecznej w Nowym Mieście nad Pilicą

Burmistrz Miasta i Gminy w Nowym Mieście nad Pilicą

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00478164
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00478164/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-16 10:09
Lokalizacja
Nowe Miasto nad Pilicą, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e64df37d-a1a3-43a8-bef0-82e5150bf126
Identyfikator
7971881633
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie wentylacji

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN JEŻAKNatalin 1e, PL · lot 0
332 250,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00478164 z dnia 2025-10-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku przy pl. O.H. Koźmińskiego w Nowym Mieście nad Pilicą w ramach zadania pn. wyposażenie Centrum Integracji Społecznej w Nowym Mieście nad Pilicą

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Burmistrz Miasta i Gminy w Nowym Mieście nad Pilicą

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223362

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. o. H. Koźmińskiego 1/2

1.5.2.) Miejscowość: Nowe Miasto nad Pilicą

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-420

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 48 6741098 wew. 36

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nowemiasto@nowemiasto.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowemiasto.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e64df37d-a1a3-43a8-bef0-82e5150bf126

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku przy pl. O.H. Koźmińskiego w Nowym Mieście nad Pilicą w ramach zadania pn. wyposażenie Centrum Integracji Społecznej w Nowym Mieście nad Pilicą

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e64df37d-a1a3-43a8-bef0-82e5150bf126

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00478164

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033920/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont budynku przy pl. O.H. Koźmińskiego w Nowym Mieście nad Pilicą w ramach zadania pn. wyposażeniu Centrum Integracji Społecznej w Nowym Mieście nad Pilicą

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00431134

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IŚR.271.18.2025.KK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 270122,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont budynku położonego przy pl. O. H. Koźmińskiego
w Nowym Mieście nad Pilicą, polegający na zmianie sposobu użytkowania części parteru istniejącego budynku na Centrum Integracji Społecznej oraz budowa pochylni dla osób niepełnosprawnych. Inwestycja zlokalizowana będzie na działkach o nr ewid. 700/1 i nr 708 w miejscowości Nowe Miasto nad Pilicą”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 332250,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 402275,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 332250,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JP CONSTRUCTION Marcin Jeżak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962692542

7.3.4) Miejscowość: Natalin

7.3.5) Kod pocztowy: 26-652

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 332250,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2025-10-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane