„Zakup na potrzeby wymiany środowiska wirtualnego VMWARE UM – dwie części”
Gmina Legnica reprezentowana przez Prezydenta Miasta Legnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00479076
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00479076/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-10-16 12:46
- Lokalizacja
- Legnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-48f00a9b-77c1-4bb4-abd7-14282e9796ba
- Identyfikator
- 6910011742
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania do sieciowego systemu operacyjnegoSerweryUrządzenia sieciowe
Wykonawcy
2 przyznane
"SPINEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
898 161,04 PLNTRECOM WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
141 751,37 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00479076 z dnia 2025-10-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup na potrzeby wymiany środowiska wirtualnego VMWARE UM – dwie części”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Legnica reprezentowana przez Prezydenta Miasta Legnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647251
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Słowiański 8
1.5.2.) Miejscowość: Legnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@legnica.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://um.bip.legnica.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zakup na potrzeby wymiany środowiska wirtualnego VMWARE UM – dwie części”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48f00a9b-77c1-4bb4-abd7-14282e9796ba
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00479076
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00053411/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Zakup na potrzeby wymiany środowiska wirtualnego VMWARE UM
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00388105
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IM.RZP.271.6.1.9.36.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Zakup z dostawą i wdrożeniem środowiska wirtualnegoWymagania ogólne dotyczące środowiska wirtualnego i urządzeń sieciowych :
1) Wszystkie oferowane urządzenia muszą pochodzić z legalnego, oficjalnego kanału sprzedaży na terenie Rzeczpospolitej Polskiej;
2) Zaoferowane urządzenia sieciowe powinny być fabrycznie nowe i nie nosić śladów użytkowania;
3) Urządzenia wchodzące w skład Środowiska i urządzenia sieciowe muszą być objęte gwarancją na warunkach ustalonych w załączniku nr 1 OPZ ( część 1 i część 2) do IDW;
4) Oferowane urządzenia każdego rodzaju (pozycji) muszą pochodzić od jednego producenta;
5) Nie dopuszcza się oferowania urządzeń odnawianych, regenerowanych lub prefabrykowanych;
6) Dostarczone urządzenia muszą być kompletne i gotowe do pracy.
Szczegółowy przedmiot zamówienia dla części nr 1 i części nr 2 określają: Szczegółowy OPZ - załącznik nr 1 do Instrukcji dla Wykonawców oraz projekty umów wraz z załącznikami – Rozdział 3 swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48214000-1 - Pakiety oprogramowania do sieciowego systemu operacyjnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48820000-2 - Serwery
4.5.5.) Wartość części: 790972,54 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Zakup z dostawą urządzeń sieciowychWymagania ogólne dotyczące środowiska wirtualnego i urządzeń sieciowych :
1) Wszystkie oferowane urządzenia muszą pochodzić z legalnego, oficjalnego kanału sprzedaży na terenie Rzeczpospolitej Polskiej;
2) Zaoferowane urządzenia sieciowe powinny być fabrycznie nowe i nie nosić śladów użytkowania;
3) Urządzenia wchodzące w skład Środowiska i urządzenia sieciowe muszą być objęte gwarancją na warunkach ustalonych w załączniku nr 1 OPZ ( część 1 i część 2) do IDW;
4) Oferowane urządzenia każdego rodzaju (pozycji) muszą pochodzić od jednego producenta;
5) Nie dopuszcza się oferowania urządzeń odnawianych, regenerowanych lub prefabrykowanych;
6) Dostarczone urządzenia muszą być kompletne i gotowe do pracy.
Szczegółowy przedmiot zamówienia dla części nr 1 i części nr 2 określają: Szczegółowy OPZ - załącznik nr 1 do Instrukcji dla Wykonawców oraz projekty umów wraz z załącznikami – Rozdział 3 swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.5.) Wartość części: 151753,33 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 898161,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 898161,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 898161,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Trecom Wrocław sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8990022713
7.3.3) Ulica: Czyżewska 10
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-908
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 898161,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-11-22Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 238558,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 141751,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Trecom Wrocław sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010269629
7.3.3) Ulica: Czyżewska 10
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-908
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 141751,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-11-04| 2025-10-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |