EOP.332.28.25 Dostawa agregatów prądotwórczych dla potrzeb zasilania awaryjnego SP ZOZ WSPR w Białymstoku oraz jednostek terenowych

SP ZOZ WSPR w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00479615
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00479615/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-16 14:04
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5e1b2497-48c4-443f-92a2-6788c7c50ab5
Identyfikator
5422503045
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczeGeneratoryElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00479615 z dnia 2025-10-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
EOP.332.28.25 Dostawa agregatów prądotwórczych dla potrzeb zasilania awaryjnego SP ZOZ WSPR w Białymstoku oraz jednostek terenowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SP ZOZ WSPR w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050622576

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Poleska 89

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-874

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wspr.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pogotowie.bialystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5e1b2497-48c4-443f-92a2-6788c7c50ab5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

EOP.332.28.25 Dostawa agregatów prądotwórczych dla potrzeb zasilania awaryjnego SP ZOZ WSPR w Białymstoku oraz jednostek terenowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e1b2497-48c4-443f-92a2-6788c7c50ab5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00479615

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00018599/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.13 Dostawa agregatów prądotwórczych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00462228

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EOP.332.28.25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 91380 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa agregatów prądotwórczych dla potrzeb zasilania awaryjnego SP ZOZ WSPR w Białymstoku oraz jednostek terenowych. Przedmiot zamówienia obejmuje :
a) Dieslowski inwerterowy mobilny agregat prądotwórczy, jednofazowy (230V) o minimalnej mocy ciągłej 12 kW, umożliwiający obsługę m.in. komputerów i sprzętu medycznego + przedłużacz bębnowy - w ilości 1 sztuka
b) Dieslowski inwerterowy mobilny agregat prądotwórczy, jednofazowy (230V) o minimalnej mocy ciągłej 10kW, umożliwiający obsługę m.in. komputerów i sprzętu medycznego+ przedłużacz bębnowy - w ilości 7 sztuk.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31120000-3 - Generatory

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawą unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 1) Pzp gdyż „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
2025-10-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy