Modernizacja nawierzchni ul. Strykowskiej na odcinku od ul. Ekologicznej do ul. Wojska Polskiego.

Urząd Miasta Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00480721
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00480721/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-17 09:25
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-17e3752b-cc3e-40dd-b871-289579a85b5e
Identyfikator
7250028902
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL · lot 0
5 756 289,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00480721 z dnia 2025-10-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni ul. Strykowskiej na odcinku od ul. Ekologicznej do ul. Wojska Polskiego.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja nawierzchni ul. Strykowskiej na odcinku od ul. Ekologicznej do ul. Wojska Polskiego.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17e3752b-cc3e-40dd-b871-289579a85b5e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00480721

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Przedmiotem zamówienia jest powtórzenie tego samego rodzaju robót, które były przedmiotem zamówienia podstawowego „Remont nawierzchni ul. Strykowskiej w Łodzi na odcinku od ul. Ekologicznej do ul. Okólnej”. Nr sprawy DSR-ZP-IV.271.13.2024 ; DOM-WZP-IV.271.1.2024 Zamówienie podstawowe zostało udzielone w trybie przetargu nieograniczonego. Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu nr OJ S 40/2024 115892-2024 26/02/2024 oraz zostanie udzielone w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego umowa CUW-WE.263.2.125.2024 z dnia 26.08.2024r.. W zamówieniu podstawowym przewidziano możliwość powtórzenia do 100 % wartości zamówienia podstawowego W zamówieniu podstawowym przewidziano możliwość powtórzenia do 100 % wartości zamówienia podstawowego do kwoty 13 821 138,00 zł netto. Dotychczas uzupełniono umowę podstawową o kwotę 6 525 273,09 zł netto

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-575bcd09-d229-11ee-875e-a22221c84ba7

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DOM-WZP-III.271.103.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji nawierzchni ul. Strykowskiej na odcinku od ul. Ekologicznej do ul. Wojska Polskiego zlokalizowanej na terenie Miasta Łodzi. Frezowanie nawierzchni, wykonanie nowych warstw bitumicznych oraz infrastruktury towarzyszącej, modernizacje przejść dla pieszych( dostosowanie do standardów dostępności)- przywrócenie Stałej Organizacji Ruchu - z wymianą wszystkich elementów na nowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712259264

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5756289,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-10-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane