Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - ORLIK 2012" w Busku-Zdroju
Gmina Busko-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00480763
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00480763/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-02 13:13
- Lokalizacja
- Busko-Zdrój, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-68c54808-40b4-4dd9-972b-a27997b14f0c
- Identyfikator
- 6551879646
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00480763 z dnia 2024-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - ORLIK 2012" w Busku-Zdroju
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Busko-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009716
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Mickiewicza 10
1.5.2.) Miejscowość: Busko-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-100
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 41 370-52-00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umig.busko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.umig.busko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-68c54808-40b4-4dd9-972b-a27997b14f0c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - ORLIK 2012" w Busku-Zdroju2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68c54808-40b4-4dd9-972b-a27997b14f0c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00480763
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00064357/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012” w Busku-Zdroju w ramach zadania budżetowego pn. „Modernizacja boisk sportowych wielofunkcyjnych ORLIK przy ul. Grotta w Busku-Zdroju
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00413433
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RSID.271.28.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - ORLIK 2012" w Busku-Zdroju - zadanie realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
Projekt realizowany jest w ramach zadania budżetowego pn. Modernizacja boisk sportowych wielofunkcyjnych ORLIK przy ul. Grotta w Busku – Zdroju.
Zadanie jest dofinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
ZAKRES ROBÓT BUDOWLANYCH OBJĘTYCH PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA:
W ramach zadania planuje się modernizację boisk sportowych zlokalizowanych w Busku-Zdroju Obręb nr 06. Busko-Zdrój działki nr. ewid.485 i 489 poprzez:
I. Zaprojektowanie i wykonanie wymiany nawierzchni ze sztucznej trawy na boisku typu „Orlik 2012” (ok. 1860 m2)
II. Zaprojektowanie i wykonanie wymiany nawierzchni poliuretanowej na boisku typu „Orlik 2012” (ok. 660 m2)
III. Zaprojektowanie i wymiana oświetlenia na energooszczędne typu LED ok. 20 opraw.
IV. Zaprojektowanie i wymiana części ogrodzenia oraz montaż nowych piłkochwytów.
Zakres robót będzie obejmował opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie prac związanych z modernizacją boisk wraz z ogrodzeniem i oświetleniem.
2. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w:
a) wzorze umowy - stanowiącej załącznik do SWZ
b) Programie funkcjonalno-użytkowym stanowiącym załącznik do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.UZASADNIENIE:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 Ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W niniejszym postępowaniu zostały złożone 2 oferty. Cena oferty najkorzystniejszej złożonej przez Wykonawcę Panorama Obiekty Sportowe Sp. z o.o. 05-500 Piaseczno wynosi 1 388 035,32 zł i przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na realizację przedmiotowego zamówienia, tj. kwotę 900 000,00 zł.
Mając powyższe na względzie Zamawiający, zgodnie z art. 255 pkt 3 Ustawy Pzp unieważnia postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2024-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |