Modernizacja drogi powiatowej nr 2632 S – ul. Rolna w Zabłociu na odcinku ok. 1,25 km
Powiat Cieszyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Cieszyńskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00480765
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00480765/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-02 13:14
- Lokalizacja
- Cieszyn, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-047a3dc1-e241-419c-bd58-222c42b03c8f
- Identyfikator
- 5482604548
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00480765 z dnia 2024-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi powiatowej nr 2632 S – ul. Rolna w Zabłociu na odcinku ok. 1,25 km
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Cieszyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Cieszyńskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072186224
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bobrecka
1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wiz@powiat.cieszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat.cieszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-047a3dc1-e241-419c-bd58-222c42b03c8f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi powiatowej nr 2632 S – ul. Rolna w Zabłociu na odcinku ok. 1,25 km2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-047a3dc1-e241-419c-bd58-222c42b03c8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00480765
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040845/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Modernizacja drogi powiatowej nr 2632 S - ul. Rolna w Zabłociu na odcinku ok. 1,25 km.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00410261
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji drogi powiatowej nr 2632 S – ul. Rolna w Zabłociu na odcinku ok. 1,25 km.
2. Opis zadania:
2.1. Do realizacji przyjęto odcinek drogi powiatowej nr 2632 S – ul. Rolna w Zabłociu o długości ok. 1.220mb: początek zadania w rejonie posesji nr 15 (przyjęto lokalny kilometraż – km 0+000), natomiast koniec zakresu robót stanowi rejon skrzyżowania z ul. Polną (przyjęto kilometraż lokalny 1+220).
2.2. W zakres przebudowy drogi wchodzi m.in.:
- rozbiórka istniejącej konstrukcji jezdni;
- stabilizacja ist. gruntu spoiwem hydraulicznym (30cm);
- podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie (20 cm);
- wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego (warstwa wiążąca 4 cm i warstwa ścieralna 4cm);
- dowiązanie wysokościowe zjazdów;
- udrożnienie przepustów pod zjazdami/drogami;
- oczyszczenie (odmulenie) rowów;
- remont poboczy (15cm).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1221226,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1818133,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1221226,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INFRAX Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367408254
7.3.4) Miejscowość: Bojszowy
7.3.5) Kod pocztowy: 43-220
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1221226,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-11| 2024-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |