Dostawa kruszyw łamanych i naturalnych dla budowy drogi leśnej nr 42 p.poż w Leśnictwie Niedźwiedź i Wielgowo - Nadleśnictwo Kliniska
ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W STARGARDZIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00481290
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00481290/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-10-17 11:25
- Lokalizacja
- Stargard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0508991-ade4-4ff2-8b4e-6d28021a9d3a
- Identyfikator
- 8540016084
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa
Wykonawcy
2 przyznane
GEOTRANS S.C., KATARZYNA STRZELEC-ZIOŁO, WAŁĘSA KAROLINAKonin, PL · lot 0
486 280,5 PLNDANIEL DZIEDZICStargard, PL · lot 1
177 120 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00481290 z dnia 2025-10-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa kruszyw łamanych i naturalnych dla budowy drogi leśnej nr 42 p.poż w Leśnictwie Niedźwiedź i Wielgowo - Nadleśnictwo Kliniska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W STARGARDZIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539491
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 119
1.5.2.) Miejscowość: Stargard
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsstargard@szczecin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zslpstargard.szczecin.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d0508991-ade4-4ff2-8b4e-6d28021a9d3a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa kruszyw łamanych i naturalnych dla budowy drogi leśnej nr 42 p.poż w Leśnictwie Niedźwiedź i Wielgowo - Nadleśnictwo Kliniska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0508991-ade4-4ff2-8b4e-6d28021a9d3a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00481290
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00425925
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DT.270.2.17.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 579200 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszyw łamanych ze skały litej orazkruszyw naturalnych na potrzeby budowy drogi leśnej nr 42 p.poż w Leśnictwie
Niedźwiedź i Wielgowo-Nadleśnictwo Kliniska .
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został opisany w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych („STWiORB”) stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ.
Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części:
Część nr 1: Nadleśnictwo Kliniska, Leśnictwo Niedźwiedź i Wielgowo dostawa
kruszyw granitowych łamanych ze skały litej
a) Kruszywo 0/63 C90/3 granitowe ze skały litej w ilości 2300 Mg, materiał zgodny z STWiORB nr 05.01.
b) Kruszywo 0/31,5 C90/3 granitowe ze skały litej w ilości 1650 Mg, materiał zgodny z STWiORB nr 05.01.
c) Miał kamienny ze skały litej w ilości 50 Mg, materiał zgodny z STWiORB nr 05.01
4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa
4.5.5.) Wartość części: 428000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszyw łamanych ze skały litej orazkruszyw naturalnych na potrzeby budowy drogi leśnej nr 42 p.poż w Leśnictwie
Niedźwiedź i Wielgowo-Nadleśnictwo Kliniska .
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został opisany w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych („STWiORB”) stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ.
Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części:
Część nr 2: Nadleśnictwo Kliniska, Leśnictwo Niedźwiedź i Wielgowo dostawa
kruszyw naturalnych
a) Piasek na nasyp w ilości 3600 Mg, materiał zgodny z STWiORB nr 02.03.
4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa
4.5.5.) Wartość części: 151200 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 486280,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 486280,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 486280,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GEOTRANS S.C.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652803892
7.3.3) Ulica: Ul. Kameliowa 18
7.3.4) Miejscowość: Konin
7.3.5) Kod pocztowy: 62-510
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 486280,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177120 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 177120 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177120 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DT TRANS Daniel Dziedzic
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8541981901
7.3.3) Ulica: ul. Chopina 33e/4
7.3.4) Miejscowość: Stargard
7.3.5) Kod pocztowy: 73-110
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177120 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-10-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |