" Dostawa analizatora do nieizotopowej detekcji węzłów chłonnych wartowniczych z wyposażeniem (2 głowice) – 2 zestawy”

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ OPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII IM. PROF. TADEUSZA KOSZAROWSKIEGO W OPOLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00481479
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00481479/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-17 11:56
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d576366e-5d7c-41a3-8f6b-fd4c0ddf4f4e
Identyfikator
7542557814
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia diagnostyczne

Wykonawcy

1 przyznane

PZ CORMAY SPÓŁKA AKCYJNAŁomianki, PL · lot 0
469 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00481479 z dnia 2025-10-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
" Dostawa analizatora do nieizotopowej detekcji węzłów chłonnych wartowniczych z wyposażeniem (2 głowice) – 2 zestawy”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ OPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII IM. PROF. TADEUSZA KOSZAROWSKIEGO W OPOLU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531420768

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Katowicka 66A

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-061

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bkopec@onkologia.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowa.onkologia.opole.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

bkopec@onkologia.opole.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

" Dostawa analizatora do nieizotopowej detekcji węzłów chłonnych wartowniczych z wyposażeniem (2 głowice) – 2 zestawy”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d576366e-5d7c-41a3-8f6b-fd4c0ddf4f4e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00481479

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00079815/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.21 Dostawa analizatora do nieizotopowej detekcji węzłów chłonnych wartowniczych z wyposażeniem (2 głowice) – 2 zestawy”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00456724

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Na podstawie informacji uzyskanych od dostawcy (oświadczenie), jak również w wyniku analizy rynku stwierdzono, że jedynym Wykonawcą upoważnionym do dostawy przedmiotu zamówienia na terytorium Polski jest PZ Cormay S.A Ul. Wiosenna 22 , 05-092 Łomianki. W związku z powyższym, zamówienie udzielone zostanie po negocjacjach z jedynym wykonawcą, PZ Cormay S.A Ul. Wiosenna 22 , 05-092 Łomianki na podstawie art. 305 ust . 1 pkt. 1,
oraz art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZP.2800.51.2025.ZWR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa analizatora do nieizotopowej detekcji węzłów chłonnych wartowniczych z wyposażeniem (2 głowice) – 2 zestawy”

4.5.3.) Główny kod CPV: 33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PZ Cormay S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1181872269

7.3.4) Miejscowość: Łomianki

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 469800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-10-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy