Usługa gastronomiczna dla uczestników międzynarodowej konferencji naukowej Intelligent Systems and Information Technologies.
Uniwersytet w Siedlcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00480848
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00480848/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-02 13:36
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c0e3592-e962-48b4-b217-968ad6221d9e
- Identyfikator
- 8210014490
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00480848 z dnia 2024-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa gastronomiczna dla uczestników międzynarodowej konferencji naukowej Intelligent Systems and Information Technologies.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet w Siedlcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001471
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Konarskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: (25)6431976
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: klaudia.krawczyk-styrna@uws.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uws.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uws-edu.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa gastronomiczna dla uczestników międzynarodowej konferencji naukowej Intelligent Systems and Information Technologies.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c0e3592-e962-48b4-b217-968ad6221d9e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00480848
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00414009/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.13 Usługa gastronomiczna dla uczestników międzynarodowej konferencji naukowej Intelligent Systems and Information Technologies.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467398
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.290.50.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3899,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługę gastronomiczną polegającą na:
1) przygotowaniu oraz dostarczeniu przekąsek koktailowych (mini kanapki, roladki, koreczki) dla 30 osób w dniu 23.09.2024 r. o godz. 17:30 podczas powitalnego przyjęcia międzynarodowej konferencji naukowej Intelligent Systems and Information Technologies 2024.
Wykonawca zapewni obrusy, zastawę oraz serwis kelnerski podczas wydarzenia, które odbędzie się w budynku Uniwersytetu przy ul. 3Maja 54.
Przekąski koktajlowe dla 30 osób:
a) mini-wrapy z tortillą - 3 rodzaje, co najmniej jeden wegetariański
b) tartaletki - 3 rodzaje, co najmniej jeden wegetariański
c) koreczki bankietowe - 3 rodzaje, co najmniej jeden wegetariański. Przekąski powinny być świeże, poddane o ustalonych godzinach.
Konferencja odbędzie się w dniach 23-25 września 2024 r. w budynku Wydziału Nauk Ścisłych
i Przyrodniczych UwS przy ul. 3Maja 54, 08-110 Siedlce.
Wykonawca dostarczy zastawę stołową, obrusy oraz obsługę kelnerską przy serwowaniu obiadu. Podana liczba osób korzystających z usługi gastronomicznej jest liczbą przewidywaną. Zamawiający nie gwarantuje, iż z usług korzystać będzie liczba osób wskazanych w niniejszym dokumencie (możliwość zmiany ilości posiłków objętych usługą o 30%). Godzina serwowania przekąsek również może ulec zmianie w zakresie +/- 2 godziny. Wykonawca zostanie poinformowany o zaistniałej sytuacji na 3 dni przed planowaną konferencją. W takim przypadku Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego.
2) przygotowaniu oraz podaniu obiadu dla 30 osób w dniu 24.09.2024 r. o godz. 16:30 podczas międzynarodowej konferencji naukowej Intelligent Systems and Information Technologies.
Wykonawca zapewni wydzieloną salę, lub wydzielone parawanem miejsce na sali do spożywania posiłku, zastawę oraz serwis kelnerski podczas obiadu w odległości nie większej niż 1,5 km od miejsca obrad konferencyjnych.
Obiad dla 30 osób:
a) zupa - dwa rodzaje do wyboru, w tym krem z warzyw - co najmniej 250 ml/os,
b) II danie (antrykot z drobiu lub filet z ryby co najmniej 150g/os., ziemniaki opiekane - co najmniej100 g/os., surówka ze świeżych warzyw - 150 g/os),
c) woda z cytryną (0,5 litra na osobę), albo kompot lub sok owocowy (co najmniej 250 ml/os),
d) deser - kawałek ciasta (o wadze co najmniej 80 g/os)
e) kawa lub herbata.
Posiłki powinny być świeże, ciepłe, poddane o ustalonych godzinach.
Konferencja odbędzie się w dniach 23-25 września 2024 r. w budynku Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UwS przy ul. 3Maja 54, 08-110 Siedlce.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym bez negocjacji, w wyznaczonym terminie składania ofert tj. do dnia 30.08.2024 r. wpłynęły dwie oferty. Oferta najkorzystniejsza została złożona przez Tomasz Makać - Mikołajczyk 1. Catering Blue 2. Cukiernia Blue Cake 3. Prestige Cars, Plac Chreptowicza 26, 08-124 Mokobody, NIP 8212269662, REGON 712554960, który zaoferował wykonanie zamówienia za kwotę brutto 5.880,00 złotych (słownie: pięć tysięcy osiemset osiemdziesiąt złotych). Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający przeznaczył środki w wysokości 4.500,00 złotych brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty. Postępowanie zostaje unieważnione z braku środków.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5880 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5880 PLN
| 2024-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |