„Modernizacja drogi gminnej nr 119031N w Kandytach w gminie Górowo Iławeckie”
GMINA GÓROWO IŁAWECKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00480849
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00480849/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-02 13:37
- Lokalizacja
- Górowo Iławeckie, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b8ba110-eb27-428e-a0ec-52be234319a2
- Identyfikator
- 7431863005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00480849 z dnia 2024-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja drogi gminnej nr 119031N w Kandytach w gminie Górowo Iławeckie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GÓROWO IŁAWECKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742913
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. T. Kościuszki 17
1.5.2.) Miejscowość: Górowo Iławeckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-220
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897611322
1.5.8.) Numer faksu: 897611530
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@uggorowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gorowoil-ug.bip-wm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gorowoilaweckie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja drogi gminnej nr 119031N w Kandytach w gminie Górowo Iławeckie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b8ba110-eb27-428e-a0ec-52be234319a2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00480849
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025374/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Modernizacja drogi gminnej nr 119031N w Kandytach w gminie Górowo Iławeckie .
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449125
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZ.271.1.14.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na
„Modernizacji drogi gminnej nr 119031N w Kandytach w gminie Górowo Iławeckie” – odcinek od km 0+000,00 do km
0+170,20.
Zakres prac obejmuje:
- przygotowanie terenu pod budowę,
- roboty ziemne (wykopy, korytowanie, zasypywanie, zagęszczanie, wykonanie nasypów),
- fundamentowanie dróg, mijanek i zjazdu (warstwa odcinająca, podbudowa z kruszywa łamanego, mechaniczne
oczyszczanie i skropienie emulsją asfaltową, warstwa wiążąca, mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową,
warstwa ścieralna),
- pobocza,
- roboty wykończeniowe i towarzyszące (przepusty rurowe pod zjazdami, zabezpieczenie istniejących kabli energetycznych),
- wykonanie operatu kolaudacyjnego (mapy geodezyjne powykonawcze, protokoły, badania, dokumentacja materiałowa
itp.).
Szczegółowy zakres prac określony jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – przedmiarze robót oraz dokumentacji
projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia| 2024-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |