Dostawa lekkiego samochodu ratownictwa technicznego
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA RADGOSZCZ - KRZYWDA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00480929
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00480929/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-02 13:58
- Lokalizacja
- Radgoszcz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f3d6eb22-d00c-498c-9b48-73a04911e87e
- Identyfikator
- 8711629541
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00480929 z dnia 2024-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa lekkiego samochodu ratownictwa technicznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA RADGOSZCZ - KRZYWDA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851788970
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: A. MICKIEWICZA 39
1.5.2.) Miejscowość: Radgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-207
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 694983761
1.5.8.) Numer faksu: 146414661
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@radgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radgoszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmina-radgoszcz.ezamawiajacy.pl/pn/gmina-radgoszcz/demand/168263/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zamawiający subsydiowany - stowarzyszenie
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa lekkiego samochodu ratownictwa technicznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3d6eb22-d00c-498c-9b48-73a04911e87e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00480929
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00429194/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa lekkiego samochodu ratownictwa technicznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00430029
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSPR-K.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 228000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa jednego fabrycznie nowego lekkiego samochodu ratownictwa technicznego.
2. Za fabrycznie nowy uznaje się pojazd nie eksploatowany. Rok produkcji nie wcześniej niż 2024.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 1a do SWZ zwany dalej również jako OPZ.
4. Minimalny okres gwarancji i rękojmi:
• na podwozie, podzespoły i zabudowę, bez ograniczenia przebiegu, wynosi minimum 24 miesiące.
• na perforację podwozia wynosi minimum 72 miesiące.
• na powłokę lakierniczą wynosi minimum 36 miesięcy.
Okres rozpoczyna się od daty zakończenia przedmiaru zamówienia potwierdzonego bezusterkowym protokołem odbioru końcowego.
5. Oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać na moment odbioru świadectwo homologacji wydane na podstawie przepisów Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 2 sierpnia 2023 r. w sprawie homologacji typu pojazdów (Dz. U. z 2023 r. poz. 1651).
6. Pojazd musi odpowiadać przepisom zawartym w rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r. poz. 502).
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144000-8 - Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144210-3 - Wozy strażackie
34114110-3 - Pojazdy ratownicze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzaprzeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299900 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 299900 PLN
| 2024-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |