„Opracowanie planu ogólnego miasta i gminy Włoszczowa”

Gmina Włoszczowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00480966
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00480966/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-02 14:07
Lokalizacja
Włoszczowa, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-04b2d288-fa66-4c86-b4cd-8411e0c56932
Identyfikator
6090002217
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi planowania przestrzennego

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL · lot 0
199 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00480966 z dnia 2024-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie planu ogólnego miasta i gminy Włoszczowa”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Włoszczowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009923

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 14

1.5.2.) Miejscowość: Włoszczowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 29-100

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 41 394 26 69

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@gmina-wloszczowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wloszczowa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/957188

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Opracowanie planu ogólnego miasta i gminy Włoszczowa”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04b2d288-fa66-4c86-b4cd-8411e0c56932

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00480966

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050834/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Opracowanie planu ogólnego miasta i gminy Włoszczowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Krajowy Plan Odbudowy A1.3.1 wdrożenie reformy planoania i zagopodarowania przetstrzennego wsparcie dla Gmin

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00422114

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FIP.271.1.10.2024.AS7

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 230000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie planu ogólnego miasta i gminy Włoszczowa zgodnie z uchwałą Nr LXI/409/24 Rady Miejskiej we Włoszczowie z dnia 25 kwietnia 2024 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego miasta i gminy Włoszczowa, zwanego w dalszej części „planem” lub „przedmiotem zamówienia”. Gmina Włoszczowa znajduje się na terenie województwa świętokrzyskiego w jego zachodniej części. Sąsiaduje od północy z gminą Kluczewsko, od północnego-wschodu z gminą Krasocin, od południa z gminą Radków, od południowego zachodu z gminą Secemin, od wschodu z gminami Małogoszcz i Oksa (powiat jędrzejowski), a od zachodu z gminą Koniecpol (powiat częstochowski - województwo śląskie) i gminą Żytno (powiat radomszczański - województwo łódzkie). Obszar objęty opracowaniem obejmuje teren w granicach administracyjnych gminy Włoszczowa. Siedzibą gminy i powiatu włoszczowskiego jest miasto Włoszczowa. Gmina zajmuje powierzchnię 254 km2 (w tym miasto 30 km2), obejmuje 35 miejscowości podzielone na 25 sołectw. Powierzchnia obszarów posiadających obowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego wynosi 3816 ha, co stanowi 15 % powierzchni gminy Włoszczowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199900 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199900 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199900 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Masterplan Rafał Kozieł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591032975

7.3.3) Ulica: ul. Warszawska 30/9

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-312

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące

2024-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi