77/PM/2025 Modernizacja lokali mieszkalnych (pustostanów) przy ul. Smoleńskiej 62/1, Smoleńskiej 80/6 oraz Przemysłowej 6/7 w Bydgoszczy
Miasto Bydgoszcz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00483727
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00483727/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-10-20 10:18
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-74d188cc-14e2-4ce2-af25-bcaf0295f307
- Identyfikator
- 9531011863
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00483727 z dnia 2025-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
77/PM/2025 Modernizacja lokali mieszkalnych (pustostanów) przy ul. Smoleńskiej 62/1, Smoleńskiej 80/6 oraz Przemysłowej 6/7 w Bydgoszczy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bydgoszcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jezuicka 1
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-102
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@adm.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bydgoszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/11818081.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
77/PM/2025 Modernizacja lokali mieszkalnych (pustostanów) przy ul. Smoleńskiej 62/1, Smoleńskiej 80/6 oraz Przemysłowej 6/7 w Bydgoszczy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74d188cc-14e2-4ce2-af25-bcaf0295f307
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00483727
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037084/25/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.46 Modernizacja około 50 sztuk lokali (pustostanów) celem przystosowania ich do użytkowania przez Miasto
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00442350
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 77/PM/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 202792,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
modernizacja lokalu mieszkalnego (pustostan) przy ul. Smoleńskiej 62/1 w Bydgoszczy4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
44621220-7 - Kotły grzewcze centralnego ogrzewania
44621110-3 - Grzejniki centralnego ogrzewania
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
4.5.5.) Wartość części: 81017,76 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
modernizacja lokalu mieszkalnego (pustostan) przy ul. Smoleńskiej 80/64.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
44621220-7 - Kotły grzewcze centralnego ogrzewania
44621110-3 - Grzejniki centralnego ogrzewania
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
4.5.5.) Wartość części: 80702,96 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
modernizacja lokalu mieszkalnego (pustostan) przy ul. Przemysłowej 6/74.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
44621220-7 - Kotły grzewcze centralnego ogrzewania
44621110-3 - Grzejniki centralnego ogrzewania
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
4.5.5.) Wartość części: 41071,89 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 16.10.2025r. dokonał wyboru oferty najkorzystniejszej w części dotyczącej zadania nr 1,2 i 3 złożonej przez firmę: Zakład Ogólno-Budowlany Agata Czyż ul. Stanisława Leszczyńskiego 109/12, 85-137 Bydgoszcz NIP 9532787117. W tym samym dniu wykonawca złożył oświadczenie o odstąpieniu od zawarcia umowy na wszystkie zadania.
Z uwagi na fakt, iż w postępowaniu złożono tylko jedną ofertę, a tym samym nie ma przesłanek do zastosowania art.263 ustawy Pzp – postępowania zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 16.10.2025r. dokonał wyboru oferty najkorzystniejszej w części dotyczącej zadania nr 1,2 i 3 złożonej przez firmę: Zakład Ogólno-Budowlany Agata Czyż ul. Stanisława Leszczyńskiego 109/12, 85-137 Bydgoszcz NIP 9532787117. W tym samym dniu wykonawca złożył oświadczenie o odstąpieniu od zawarcia umowy na wszystkie zadania.
Z uwagi na fakt, iż w postępowaniu złożono tylko jedną ofertę, a tym samym nie ma przesłanek do zastosowania art.263 ustawy Pzp – postępowania zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 16.10.2025r. dokonał wyboru oferty najkorzystniejszej w części dotyczącej zadania nr 1,2 i 3 złożonej przez firmę: Zakład Ogólno-Budowlany Agata Czyż ul. Stanisława Leszczyńskiego 109/12, 85-137 Bydgoszcz NIP 9532787117. W tym samym dniu wykonawca złożył oświadczenie o odstąpieniu od zawarcia umowy na wszystkie zadania.
Z uwagi na fakt, iż w postępowaniu złożono tylko jedną ofertę, a tym samym nie ma przesłanek do zastosowania art.263 ustawy Pzp – postępowania zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych.
| 2025-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |