Dostawa i montaż zespołu lampy RTG w tomografie komputerowym AQUILION PRIME SP, sn 5CA19Y2038 firmy CANON

ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁOWICZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00484124
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00484124/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-20 11:34
Lokalizacja
Łowicz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-faa32f84-26bf-4b7f-842a-46ab258e2a61
Identyfikator
8341456538
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do tomografii

Wykonawcy

1 przyznane

TMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
441 768 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00484124 z dnia 2025-10-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż zespołu lampy RTG w tomografie komputerowym AQUILION PRIME SP, sn 5CA19Y2038 firmy CANON

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁOWICZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750079660

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ułańska 28

1.5.2.) Miejscowość: Łowicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-400

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zoz.pol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zoz.pol.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż zespołu lampy RTG w tomografie komputerowym AQUILION PRIME SP, sn 5CA19Y2038 firmy CANON

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-faa32f84-26bf-4b7f-842a-46ab258e2a61

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00484124

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zachodzi jedna z okoliczności, o których mowa w 214 ust. 1 pkt 1 lit. a) ustawy pzp - dostawy z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze mogą być świadczone tylko przez jednego Wykonawcę.
Zgodnie ze złożonym oświadczeniem producenta Canon Medical Systems Europe BV tomografu komputerowego Aquilion Prime SP TSX-303B/5K wyłącznym przedstawicielem handlowym z prawem wyłączności do sprzedaży, gwarancji, serwisu oraz wszystkich spraw związanych z rejestracją jest firma TMS Sp. z o.o.
Ze względu na powyższe z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze dostawy przedmiotowego zamówienia mogą być świadczone tylko przez jednego Wykonawcę.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Znak sprawy: ADT.261.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 409044,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa i montaż zespołu lampy RTG w tomografie komputerowym AQUILION PRIME SP, sn 5CA19Y2038 firmy CANON

4.5.3.) Główny kod CPV: 33115000-9 - Urządzenia do tomografii

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TMS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5211004948

7.3.3) Ulica: Wiertnicza 84

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-952

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 441768,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-10-17 do 2025-10-31
2025-10-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy