Przygotowanie i przeprowadzenie kursu dla studentów Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rotmistrza W. Pileckiego w Oświęcimiu z zakresu Pełnomocnik ds. cyberbezpieczństwa

MAŁOPOLSKA UCZELNIA PAŃSTWOWA IM.ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO W OŚWIĘCIMIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00484211
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00484211/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-20 11:50
Lokalizacja
Oświęcim, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ef446385-6a4c-4efb-bf96-97c932b18ec9
Identyfikator
5492231652
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenioweUsługi szkolenia zawodowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00484211 z dnia 2025-10-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie i przeprowadzenie kursu dla studentów Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rotmistrza W. Pileckiego w Oświęcimiu z zakresu Pełnomocnik ds. cyberbezpieczństwa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MAŁOPOLSKA UCZELNIA PAŃSTWOWA IM.ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO W OŚWIĘCIMIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120073552

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Maksymiliana Kolbego 8

1.5.2.) Miejscowość: Oświęcim

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-600

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 33 842 98 05

1.5.8.) Numer faksu: +48 33 843 05 30

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro.rektora@uczelniaoswiecim.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.uczelniaoswiecim.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://muposwiecim.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie i przeprowadzenie kursu dla studentów Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rotmistrza W. Pileckiego w Oświęcimiu z zakresu Pełnomocnik ds. cyberbezpieczństwa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef446385-6a4c-4efb-bf96-97c932b18ec9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00484211

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00195358/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Przygotowanie i przeprowadzenie kursu dla studentów Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rotmistrza W. Pileckiego w Oświęcimiu z zakresu Pełnomocnik ds. cyberbezpieczństwa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinansowane w ramach projektu „Edukacja dla transformacji w Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rotmistrza W. Pileckiego w Oświęcimiu” nr projektu FEMP.08.02- IP.01-1550/24

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00463609

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 7/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 180000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

przygotowanie i przeprowadzenie kursu dla studentów Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rotmistrza W. Pileckiego w Oświęcimiu z zakresu Pełnomocnik ds. cyberbezpieczństwa.
tj. zajęć w latach 2025-2029 o tematyce:
1. Wprowadzenie do tematyki związanej z ochroną przed cyberzagrożeniami
2. Prawne aspekty związane z ochroną cyberprzestrzeni - cz. 1
3. Planowanie i realizacja audytów w obszarze cyberbezpieczeństwa
4. Systemy wspomagające zabezpieczenie obszarów narażonych na cyberzagrożenia
5. Systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji
6. Zarządzanie ryzykiem. Metoda oceny i szacowania ryzyka związanego z cyberzagrożeniami
7. Computer forensics. Informatyka śledcza
8. Prawne aspekty związane z ochroną cyberprzestrzeni - cz. 2
9. System zarządzania ciągłością działania
10. Konwersatorium z zakresu praktycznych aspektów cyberbezpieczeństwa

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku badania i oceny ofert Zamawiający wezwał Wykonawcę – w trybie art. 223 ust. 1 PZP – do złożenia wyjaśnień dotyczących sposobu rozliczenia podatku VAT.
W odpowiedzi Wykonawca złożył uzupełniony formularz oferty, w którym wskazał, że przedmiotowa usługa podlega opodatkowaniu podatkiem VAT, co skutkowało zmianą ceny ofertowej brutto w stosunku do pierwotnie złożonej oferty.
Należy podkreślić, że w świetle obowiązujących przepisów dopuszczalne jest jedynie wyjaśnianie i uzupełnianie treści oferty, o ile nie prowadzi to do jej modyfikacji. Wprowadzona przez Wykonawcę zmiana wpływa na treść oferty w zakresie objętym kryteriami oceny, co – zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 10 PZP – „zawiera błędy w obliczeniu ceny lub kosztu”.
Modyfikacja ceny ofertowej po upływie terminu składania ofert stanowi niedopuszczalną zmianę treści oferty, której Zamawiający nie może uwzględnić.
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust 2. PZP „wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;”

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-10-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi