Dostawa paszy (buraki pastewne, owies, kukurydza) dla żubrów do Białowieskiego Parku Narodowego
BIAŁOWIESKI PARK NARODOWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00484371
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00484371/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-10-20 12:18
- Lokalizacja
- Białowieża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d3513dcc-b879-4b93-84bd-15477caf9cb1
- Identyfikator
- 6030074673
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pasza dla zwierząt
Wykonawcy
3 przyznane
PIOTR STOCKILewkowo Nowe 40, PL · lot 0
32 400 PLNPIOTR STOCKILewkowo Nowe 40, PL · lot 1
28 512 PLNPIOTR STOCKILewkowo Nowe 40, PL · lot 2
7020 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00484371 z dnia 2025-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paszy (buraki pastewne, owies, kukurydza) dla żubrów do Białowieskiego Parku Narodowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: BIAŁOWIESKI PARK NARODOWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200664828
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Park Pałacowy 11
1.5.2.) Miejscowość: Białowieża
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-230
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 607330106
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: alicja.waszkiewicz@bpn.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bpn.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bialowieskipn.ezamawiajacy.pl/pn/bialowieskipn/demand/238250/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa paszy (buraki pastewne, owies, kukurydza) dla żubrów do Białowieskiego Parku Narodowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3513dcc-b879-4b93-84bd-15477caf9cb1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00484371
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
FENX.01.05-IW.01-0007/242.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00463225
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.13.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 56738,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa buraków pastewnych wraz z rozładunkiem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.Ilość zamawianych buraków: 30 ton.
Opis przedmiotu umowy: buraki pastewne bez zanieczyszczeń mechanicznych, oczyszczone z liści, korzonków i gleby, zdrowe (bez śladów zgnilizny i szkodników), bez uszkodzeń mechanicznych.
Miejsce dostarczenia buraków: wskazane przez Zamawiającego (Ośrodek Hodowli Żubrów - rezerwaty nr 1, 2, 4 (17-230 Białowieża).
Uwaga: Przy dostawie buraków pastewnych należy uwzględnić wymiary bram wjazdowych na teren Ośrodka Hodowli Żubrów:
Brama w rezerwacie nr 2 – szerokość 320 cm
Brama w rezerwacie nr 1 – szerokość 365 cm, wysokość 310cm
4.5.3.) Główny kod CPV: 15700000-5 - Pasza dla zwierząt
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15700000-5 - Pasza dla zwierząt
4.5.5.) Wartość części: 25024,69 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa owsa wraz z rozładunkiem w miejscu wskazanym przez ZamawiającegoIlość zamawianego owsa 22 tony.
Opis przedmiotu umowy: owies ze zbiorów tegorocznych, ziarno powinno być zdrowe, dojrzałe, dobrze wykształcone, o jednolitej barwie typowej dla gatunku/odmiany, bez zapachów obcych lub wskazujących na jego zepsucie, bez zanieczyszczeń czy szkodników, o wilgotności do 13%.
Miejsce dostarczania owsa: magazyn zbożowy Zamawiającego na osadzie Zwierzyniec (17-230 Białowieża).
4.5.3.) Główny kod CPV: 15700000-5 - Pasza dla zwierząt
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15700000-5 - Pasza dla zwierząt
4.5.5.) Wartość części: 23617,28 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa kukurydzy wraz z rozładunkiem w miejscu wskazanym przez ZamawiającegoIlość zamawianej kukurydzy: 5 ton,
Opis przedmiotu umowy: kukurydza ze zbiorów tegorocznych, ziarno powinno być zdrowe, dojrzałe, dobrze wykształcone, o jednolitej barwie typowej dla gatunku/odmiany, bez zapachów obcych lub wskazujących na jego zepsucie, bez zanieczyszczeń czy szkodników, o wilgotności do 13 %.
Miejsce dostarczania kukurydzy: magazyn zbożowy Zamawiającego na osadzie Zwierzyniec (17-230 Białowieża).
4.5.3.) Główny kod CPV: 15700000-5 - Pasza dla zwierząt
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15700000-5 - Pasza dla zwierząt
4.5.5.) Wartość części: 8096,42 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 32400 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32400 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 32400 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gospodarstwo Rolno- Leśnie Piotr Stocki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5432048625
7.3.4) Miejscowość: Lewkowo Nowe 40
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 32400 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28512 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28512 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28512 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gospodarstwo Rolno-Leśne Piotr Stocki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5432048625
7.3.4) Miejscowość: Lewkowo Nowe 40
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28512 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7020 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7020 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7020 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gospodarstwo Rolno-Leśne Piotr Stocki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5432048625
7.3.4) Miejscowość: Lewkowo Nowe 40
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7020 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
| 2025-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |