„Kompleksowy remont budowlano-konserwatorski Kamienicy ‘Pałac Badenich przy ul. Sławkowskiej 32/Pijarska 7”.

UNIWERSYTET PAPIESKI JANA PAWŁA II W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00484966
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00484966/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-20 13:54
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-16415b10-2451-4c07-839c-c342eab1851e
Identyfikator
6761011948
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT BUDOWLANYCH I TRANSPORTOWYCH "CECHINI" STANISŁAW I JÓZEF CECHINI SPÓŁKA JAWNAKrynica-Zdrój, PL · lot 0
18 925 026,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00484966 z dnia 2025-10-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Kompleksowy remont budowlano-konserwatorski Kamienicy ‘Pałac Badenich przy ul. Sławkowskiej 32/Pijarska 7”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET PAPIESKI JANA PAWŁA II W KRAKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003871913

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kanonicza 25

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-002

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@upjp2.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://upjp2.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.upjp2.edu.pl/zamowienia-publiczne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Kompleksowy remont budowlano-konserwatorski Kamienicy ‘Pałac Badenich przy ul. Sławkowskiej 32/Pijarska 7”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16415b10-2451-4c07-839c-c342eab1851e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00484966

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00400290

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.237.25 -18

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 15463369,17 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych zgodnie z projektem: Remont, przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie przy ul. Sławkowskiej 32 i ul. Pijarskiej 7, na dz. nr 8/1, 8/2, obr. S-1, jedn. ewid. Śródmieście, wraz z remontem, przebudową i rozbudową wewnętrznych instalacji sanitarnych (wody, kanalizacji, wentylacji mechanicznej, klimatyzacji, gazu, centralnego ogrzewania wraz z budową węzła cieplnego MPEC), instalacji elektrycznych 400/230V AC, instalacji słaboprądowych
2. W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać roboty budowlano – konserwatorskie opisane w projekcie i w programie prac konserwatorskich oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
4. Zakres przedmiotu umowy został podzielony na zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji.

1. Przedmiotem zamówienia podstawowego objęte są prace w budynku ul. Sławkowska 32 według poniższego zakresu oraz ujęte w przedmiarach robót stanowiących załącznik nr 1. Z uwagi na objęcie prac w ramach zamówienia podstawowego dofinansowaniem, prace podzielone zostały na konieczne do wykonania w określonych latach realizacji Umowy:

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18925026,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18986703,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18925026,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych „CECHINI”Stanisław i Józef Cechini Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7340012017

7.3.3) Ulica: Ul. Pułaskiego 29

7.3.4) Miejscowość: Krynica-Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 33-380

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18925026,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-10-31
2025-10-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane