Część nr 1 – Zakup i dostawa sprzętu w ramach Projektu pod nazwą „Utworzenie Placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży”, nr FEMP.06.33-IP.01-1539/24, współfinansowany z Europejskiego Fu.....

GMINA PODEGRODZIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00485408
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00485408/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-20 14:59
Lokalizacja
Podegrodzie, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d898c687-611f-4411-be0b-e684a451164c
Identyfikator
7343456306
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Komputery przenośneMonitory dotykoweStojakiDrukarki i ploteryWkłady drukująceZabawkiUrządzenia multimedialneGry edukacyjneSprzęt dydaktycznyPomoce dydaktyczneGra w piłkarzyki stołoweStoły do gry w piłkarzykiGry stołowe i wyposażenieGry planszoweRóżny sprzęt i artykuły biuroweŚrodki czyszczące

Wykonawcy

4 przyznane

WILANKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
83 875,76 PLN
Agnex Spółka z ograniczona odpowiedzialnościąGorlice, PL · lot 1
90 608 PLN
E-SILVER HAT, NIEDŹWIEDŹ, WZOREK SPÓŁKA JAWNANowy Sącz, PL · lot 3
141 800 PLN
FIRMA HANDLOWA PRIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 4
5809,4 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00485408 z dnia 2025-10-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Część nr 1 – Zakup i dostawa sprzętu w ramach Projektu pod nazwą „Utworzenie Placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży”, nr FEMP.06.33-IP.01-1539/24, współfinansowany z Europejskiego Fu.....

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PODEGRODZIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892593

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 248

1.5.2.) Miejscowość: Podegrodzie

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-386

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: (0-18) 448-49-66

1.5.8.) Numer faksu: (0-18) 445-90-33

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@podegrodzie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.podegrodzie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d898c687-611f-4411-be0b-e684a451164c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Część nr 1 – Zakup i dostawa sprzętu w ramach Projektu pod nazwą „Utworzenie Placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży”, nr FEMP.06.33-IP.01-1539/24, współfinansowany z Europejskiego Fu.....

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d898c687-611f-4411-be0b-e684a451164c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00485408

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033237/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.14 Zakup i dostawa sprzętu Projekt nr FEMP.06.09-IP.01-1539/24, pod nazwą „Utworzenie placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży”

1.2.15 Zakup i dostawa klocków zabawek gier Projekt nr FEMP.06.09-IP.01-1539/24, pod nazwą „Utworzenie placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży”

1.2.16 Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych Projekt nr FEMP.06.09-IP.01-1539/24, pod nazwą „Utworzenie placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży”

1.2.17 Zakup i dostawa materiałów zużywalnych Projekt nr FEMP.06.09-IP.01-1539/24, pod nazwą „Utworzenie placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży”

1.2.19 Zakup i dostawa środków czystości Projekt nr FEMP.06.09-IP.01-1539/24, pod nazwą „Utworzenie placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Utworzenie Placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży”, nr FEMP.06.33-IP.01-1539/24, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021–2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00390832

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DIN-ZA.271.1.19.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – Zakup i dostawa sprzętu w ramach Projektu pod nazwą „Utworzenie Placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży”, nr FEMP.06.33-IP.01-1539/24, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021–2027
Zamówienie obejmuje zakup i dostawa:
1) laptopów wraz z oprogramowaniem,
2) monitorów interaktywnych,
3) statywów do monitora,
4) urządzeń wielofunkcyjne,
5) zestawów materiałów eksploatacyjnych (toner, atrament).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 6.1 do SWZ.
Z uwagi na brak miejsca pełna informacja znajduje się w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30231320-6 - Monitory dotykowe

39151100-6 - Stojaki

30232100-5 - Drukarki i plotery

30192113-6 - Wkłady drukujące

4.5.5.) Wartość części: 87343,08 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Zakup i dostawa klocków zabawek gier w ramach Projektu pod nazwą „Utworzenie Placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży”, nr FEMP.06.33-IP.01-1539/24, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021–2027
Zamówienie obejmuje:
1) Zakup i dostawa klocków, zabawek, gier.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 6.2 do SWZ.
Z uwagi na brak miejsca pełna informacja znajduje się w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37520000-9 - Zabawki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

37524100-8 - Gry edukacyjne

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

37461200-9 - Gra w piłkarzyki stołowe

37461220-5 - Stoły do gry w piłkarzyki

37461000-7 - Gry stołowe i wyposażenie

37524200-9 - Gry planszowe

4.5.5.) Wartość części: 92680,68 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 – Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych w ramach Projektu pod nazwą „Utworzenie Placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży”, nr FEMP.06.33-IP.01-1539/24, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021–2027
Zamówienie obejmuje:
1) Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 6.3 do SWZ.
Z uwagi na brak miejsca pełna informacja znajduje się w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.) Wartość części: 24332,49 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 – Zakup i dostawa materiałów zużywalnych w ramach Projektu pod nazwą „Utworzenie Placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży”, nr FEMP.06.33-IP.01-1539/24, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021–2027
Zamówienie obejmuje:
1) Zakup i dostawa materiałów zużywalnych do Placówki Wsparcia Dziennego oraz filii.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 6.4 do SWZ.
Z uwagi na brak miejsca pełna informacja znajduje się w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.5.5.) Wartość części: 136246,84 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5 – Zakup i dostawa środków czystości w ramach Projektu pod nazwą „Utworzenie Placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży”, nr FEMP.06.33-IP.01-1539/24, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021–2027
Zamówienie obejmuje zakup i dostawa:
1) środków czystości do Placówki Wsparcia Dziennego oraz filii.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 6.5 do SWZ.
Z uwagi na brak miejsca pełna informacja znajduje się w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.5.) Wartość części: 12998,66 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83875,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 115497,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 83875,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wilanka Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010819923

7.3.3) Ulica: ul. Lindleya 16

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-013

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 83875,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 90608,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 98407,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 90608,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agnex Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 781816876

7.3.3) Ulica: ul. Michalusa 1 lok. 303

7.3.4) Miejscowość: Gorlice

7.3.5) Kod pocztowy: 38-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 90608,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

U Z A S A D N I E N I E
W wyznaczonym terminie do składania ofert tj. 03.09.2025 r., do godz. 9.00 nie wpłynęła żadna oferta na przedmiotowe postępowanie dla części nr 3.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 141800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 210621,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 141800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: e-SILVER Hat, Niedźwiedź, Wzorek Sp. j.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343032693

7.3.3) Ulica: ul. Franciszkańska 3

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 141800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-30

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5809,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5809,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5809,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowa PRIMA sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6793313552

7.3.3) Ulica: ul. Półłanki 31G

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-740

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5809,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-30
2025-10-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy