Zakup fabrycznie nowego busa 9-osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na potrzeby Gminy Czernichów
GMINA CZERNICHÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00485721
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00485721/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-10-20 19:57
- Lokalizacja
- Tresna, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-80dbafd2-62af-4f9d-9bac-5688073798af
- Identyfikator
- 5532508492
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osóbSamochody osoboweMinibusyPojazdy opieki socjalnejPojazdy z napędem na 4 koła
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00485721 z dnia 2025-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup fabrycznie nowego busa 9-osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na potrzeby Gminy Czernichów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNICHÓW
1.3.) Oddział zamawiającego: Tresna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182580
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żywiecka 2
1.5.2.) Miejscowość: Tresna
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-311
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 33 866 13 12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czernichow.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czernichow.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-80dbafd2-62af-4f9d-9bac-5688073798af1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup fabrycznie nowego busa 9-osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na potrzeby Gminy Czernichów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80dbafd2-62af-4f9d-9bac-5688073798af
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00485721
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00003542/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Zakup busa do transportu osób z niepełnosprawnościami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00447469
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.07.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 186360 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego busa 9-osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych - na koszt i ryzyko Wykonawcy, do siedziby Zamawiającego według specyfikacji, jak w załączniku nr 5 do SWZ. Przedmiot zamówienia winien być w pełni sprawny i odpowiadać standardom jakościowym i technicznym wynikającym z funkcji i przeznaczenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34110000-1 - Samochody osobowe
34114400-3 - Minibusy
34114300-2 - Pojazdy opieki socjalnej
34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2025-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |