Zakup i dostarczenie sprzętu komputerowego

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00485899
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00485899/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-21 08:16
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-85a58ae4-b9e2-4b04-89cb-758cbcc325ea
Identyfikator
5213321452
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Komputer biurkowyMonitory ekranoweKamera internetowaKomputer tabletPrzedłużaczeMini-głośnikiWsporniki do montowania monitorów na ścianieDrukarki i ploteryCzytniki kodu kreskowegoOkablowanie siecioweKabel do transmisji danychDysk magnetycznyCzęści komputerówAkcesoria zasilająceUrządzenia z pamięcią flashUrządzenia siecioweKarty siecioweSzafy kablowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00485899 z dnia 2025-10-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostarczenie sprzętu komputerowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010858407

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Irysowa 19

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-660

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgnmokotow.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnmokotow.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zgnmokotow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostarczenie sprzętu komputerowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85a58ae4-b9e2-4b04-89cb-758cbcc325ea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00485899

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00021069/23/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Sprzęt komputerowy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00428929

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ.PNK.260.42.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 264018,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30213300-8 - Komputer biurkowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30231300-0 - Monitory ekranowe

30237240-3 - Kamera internetowa

30213200-7 - Komputer tablet

31224810-3 - Przedłużacze

32342411-6 - Mini-głośniki

30237260-9 - Wsporniki do montowania monitorów na ścianie

30232100-5 - Drukarki i plotery

30216130-6 - Czytniki kodu kreskowego

32421000-0 - Okablowanie sieciowe

32581100-0 - Kabel do transmisji danych

30234100-9 - Dysk magnetyczny

30237100-0 - Części komputerów

30237280-5 - Akcesoria zasilające

30233180-6 - Urządzenia z pamięcią flash

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

30237135-4 - Karty sieciowe

31213300-5 - Szafy kablowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia ponieważ wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu.
2025-10-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy