Modernizacja hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Górze Świętej Małgorzaty

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W GÓRZE ŚWIĘTEJ MAŁGORZATY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00481132
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00481132/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-02 14:51
Lokalizacja
Góra Świętej Małgorzaty, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4fb06a53-3916-11ef-b37c-4e696a6d8c25
Identyfikator
7752205843
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekRoboty malarskieRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty murarskie i murowe

Wykonawcy

1 przyznane

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Rafał ZawrzykrajŁęczyca, ul. Tumska 1, PL · lot 0
325 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00481132 z dnia 2024-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Górze Świętej Małgorzaty

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W GÓRZE ŚWIĘTEJ MAŁGORZATY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000631137

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 42

1.5.2.) Miejscowość: Góra Świętej Małgorzaty

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-122

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 243892409

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spgoram@goraswmalgorzaty.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: spgoram.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4fb06a53-3916-11ef-b37c-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Górze Świętej Małgorzaty

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fb06a53-3916-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00481132

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00393878/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Górze Świętej Małgorzaty

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00394081

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest robota remontowa na zadaniu pn. : „Modernizacja hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Górze Świętej Małgorzaty”.
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
 Naprawę elewacji sali sportowej wraz z cokołem, wykonanie tynków mozaikowych, wykonanie wyprawy elewacyjnej z tynków silikonowych oraz wykonanie remontu schodów na elewacji północnej;
 Wymianę opraw oświetleniowych na sali sportowej;
 Malowanie ścian wewnątrz sali sportowej wraz z uzupełnieniem, wyrównaniem i naprawą powierzchni ścian;
 Wymianę rur centralnego ogrzewania od kotłowni do sali sportowej wraz z robotami towarzyszącymi, wymiana stalowych rur c.o. na system PEX, demontaż i montaż istniejących zabudów g-k w korytarzu, szatniach i zapleczu Sali, malowanie korytarza, montaż nagrzewnicy na Sali sportowej wraz z wymianą istniejącej. Łączna długość 80,0 mb.
4.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) Projekt budowlany do zgłoszenia robót,
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) Przedmiar robót,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 325700,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 325700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 325700,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Rafał Zawrzykraj

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 727234309

7.3.4) Miejscowość: Łęczyca, ul. Tumska 1

7.3.5) Kod pocztowy: 99-100

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 325700,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2024-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane