Dostawa trzech samochodów do przewozu osób niepełnosprawnych dla powiatu ciechanowskiego - w ramach „Programu wyrównania różnic między regionami III” w obszarze D dofinansowanego ze środków PFRON
Powiat Ciechanowski- Starostwo Powiatowe w Ciechanowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00481162
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00481162/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-02 15:04
- Lokalizacja
- Ciechanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-86d0c18f-f27c-4750-95bb-8a2877a4c197
- Identyfikator
- 5661889579
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00481162 z dnia 2024-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa trzech samochodów do przewozu osób niepełnosprawnych dla powiatu ciechanowskiego - w ramach „Programu wyrównania różnic między regionami III” w obszarze D dofinansowanego ze środków PFRON
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Ciechanowski- Starostwo Powiatowe w Ciechanowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377706
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 17 Stycznia 7
1.5.2.) Miejscowość: Ciechanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oferty@ciechanow.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ciechanow.powiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-86d0c18f-f27c-4750-95bb-8a2877a4c1971.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa trzech samochodów do przewozu osób niepełnosprawnych dla powiatu ciechanowskiego - w ramach „Programu wyrównania różnic między regionami III” w obszarze D dofinansowanego ze środków PFRON2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86d0c18f-f27c-4750-95bb-8a2877a4c197
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00481162
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071532/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup trzech samochodów do przewozu osób niepełnosprawnych dla powiatu ciechanowskiego realizowanego w ramach „Programu wyrównania różnic między regionami III” dofinansowanego ze środków PFRON
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467449
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRI-ZP.272.3.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa trzech samochodów do przewozu osób niepełnosprawnych dla powiatu ciechanowskiego realizowanego w ramach „Programu wyrównania różnic między regionami III” w obszarze D dofinansowanego ze środków PFRON w podziale na zadania:
Zadanie 1: Zakup samochodu 9 osobowego dostosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych ze stanowiskiem dla wózka inwalidzkiego dla Ośrodka Wsparcia w Ciechanowie
Zadanie 2: Zakup samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach dla Domu Pomocy Społecznej „Kombatant” w Ciechanowie
Zadanie 3: Zakup samochodu dla Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Ciechanowie
4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34110000-1 - Samochody osobowe
34114000-9 - Pojazdy specjalne
34114400-3 - Minibusy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją przepisu art. 255 pkt 1 ustawy Pzp postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli nie złożono żadnej oferty.W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na brak ofert.
| 2024-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |