Modernizacja bieżni lekkoatletycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Przyłęku
GMINA PRZYŁĘK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00486946
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00486946/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-10-21 11:52
- Lokalizacja
- Przyłęk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6d0ae86d-110f-4b47-9566-c9d6120a8c5b
- Identyfikator
- 8111757928
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00486946 z dnia 2025-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja bieżni lekkoatletycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Przyłęku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZYŁĘK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223920
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: BN
1.5.2.) Miejscowość: Przyłęk
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-704
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminaprzylek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gminaprzylek.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przylek.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja bieżni lekkoatletycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Przyłęku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d0ae86d-110f-4b47-9566-c9d6120a8c5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00486946
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00012968/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja bieżni lekkoatletycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Przyłęku.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00443427
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest modernizacja istniejącej bieżni okólnej poprzez częściową rozbiórkę starej bieżni w miejscach kolizyjnych i wykonanie nowej bieżni prostej 100 (110m) z możliwością biegu przez płotki z uwzględnieniem kolejnego etapu rozbudowy o bieżnię okólną. Projektowana bieżnia z nawierzchnią poliuretanową oraz połączenia komunikacyjnego bieżni z istniejącym chodnikiem poprzez wykonanie utwardzonego placu z kostki brukowej. Lokalizacja: dz. nr ew. 196,195/1 obręb 0019 Przyłęk
Adres: Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyłęku, Przyłęk 142, 26-704 Przyłęk
Podstawowe dane techniczne zamierzenia:
Bieżnia prosta
- Ilość torów bieżni: - 4
- długość: - 100 (110) m
- długość całkowita: - 130,0 m
- szerokość toru: - 1,22 m
- szerokość bieżni (z obrzeżami) - 5,04
- powierzchnia: - 655,20 m2
Pozostałe elementy zagospodarowania terenu
- utwardzony plac z kostki brukowej - 68,4 m2
- ławki z oparciem w konstrukcji stalowo drewnianej - 4 szt.
- kosz stojący na odpady - 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena złożonych ofert przewyższa kwotę przeznaczoną na realizację niniejszego zamówienia| 2025-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |