Świadczenie usług I trenera drużyny juniorów młodszych oraz asystenta trenera drużyny rezerw seniorów ChKS Chełmianka Chełm

Chełmski Klub Sportowy Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00481208
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00481208/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-02 15:20
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9555908a-072e-4919-916b-c06ee876671d
Identyfikator
5632449085
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sportoweUsługi w zakresie sportu

Wykonawcy

1 przyznane

Katarzyna Chotkowska Pracownia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna "Potencjały"Milanów, PL · lot 0
53 061,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00481208 z dnia 2024-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług I trenera drużyny juniorów młodszych oraz asystenta trenera drużyny rezerw seniorów ChKS Chełmianka Chełm

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Chełmski Klub Sportowy Sp. z o.o.

1.3.) Oddział zamawiającego: Chełmski Klub Sportowy Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5632449085

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Graniczna 2A

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@chkschelm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://chelmianka.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


sportowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług I trenera drużyny juniorów młodszych oraz asystenta trenera drużyny rezerw seniorów ChKS Chełmianka Chełm

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9555908a-072e-4919-916b-c06ee876671d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00481208

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie zostało udzielone po przeprowadzeniu postępowania z wolnej ręki, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1 a i b Ustawy PZP. Zamawiający obiektywne i rzetelne ustalił, czy w danej sytuacji w odniesieniu do określonego zamówienia istnieją alternatywni wykonawcy, którzy mogliby potencjalnie zrealizować zamówienie. Trener posiada uprawnienia do prowadzenia usług jako asystent trenera drużyny rezerw ChKS Chełmianka Chełm, występującej w sezonie 2024/2025 w chełmskiej lidze okręgowej seniorów oraz jest w trakcie poszerzenia uprawnień dna I trenera drużyny juniorów młodszych, występującej w rozgrywkach I wojewódzkiej ligi juniorów młodszych – za zgodą LZPN będzie mógł prowadzić wspomnianą drużynę. Trener w przeszłości był zawodnikiem, również ChKS Chełmianki Chełm, przez co wykazuje duże przywiązanie do barw klubowych. W poprzednim sezonie jako asystent trenera uzyskał awans do chełmskiej ligi okręgowej seniorów zajmując pierwsze miejsce w rozgrywkach A klasy.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 28/2024/WR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 720000,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 60000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług I Trenera drużyny juniorów młodszych oraz Asystenta Trenera drużyny rezerw seniorów „ChKS Chełmianka Chełm” Chełmskiego Klubu Sportowego Sp. z o. o.

4.5.3.) Główny kod CPV: 92600000-7 - Usługi sportowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

92620000-3 - Usługi w zakresie sportu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAWEŁ FORNAL

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000000000

7.3.3) Ulica: Kątek 10a

7.3.4) Miejscowość: Sawin

7.3.5) Kod pocztowy: 22-105

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 53061,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-08-01 do 2025-06-30
2024-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi