Modernizacja Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach – etap V

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY W MORDACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00488158
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00488158/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-21 15:08
Lokalizacja
Mordy, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed2e5ea8-ff2d-493e-838c-d12eadf051cc
Identyfikator
8211641289
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie zasłonKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

PERBUD ADAM PERYTGołaszyn, PL · lot 0
660 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00488158 z dnia 2025-10-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach – etap V

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY W MORDACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001013909

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 9

1.5.2.) Miejscowość: Mordy

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-140

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 (25) 6415442

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@mgokmordy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mgokmordy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach – etap V

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed2e5ea8-ff2d-493e-838c-d12eadf051cc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00488158

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia nr TP1.2025 prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 Ustawy nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały znacząco zmienione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-611a0daa-a394-4cd9-a80c-a5be573f3226

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WR1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 532520,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą: „Modernizacja Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach – etap V”.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
1) modernizację łazienek,
2) modernizacją korytarza,
3) modernizację sali konferencyjnej,
4) modernizację sceny i części garderoby wraz z zakupem i montażem mechanicznej kurtyny scenicznej,
5) modernizację kotłowni.
3. Zamówienie należy wykonać zgodnie z załączonym Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1.
4. Wymienione w jakiejkolwiek części opisu przedmiotu zamówienia nazwy, marki bądź pochodzenie wyrobów lub materiałów, nie są obligatoryjne dla Wykonawców. Wykonawcy mają prawo do zaoferowania innych równoważnych wyrobów lub materiałów pod warunkiem zapewnienia parametrów technicznych, technologicznych, użytkowych
i jakościowych, co najmniej spełniających bądź przewyższających parametry wyrobów lub materiałów wymaganych w Opisie przedmiotu zamówienia. Obowiązek udowodniania równoważności użytych wyrobów, materiałów itp. będzie spoczywał na Wykonawcy. Stosownie do postanowień art. 101 ust. 5 ustawy Pzp, Wykonawca powołujący się na zastosowanie rozwiązań równoważnych jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązania spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. W takiej sytuacji Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą stosownych dokumentów, potwierdzających spełnianie wymagań przez te materiały lub urządzenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421143-8 - Instalowanie zasłon

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PERBUD ADAM PERYT

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 030293190

7.3.4) Miejscowość: Gołaszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 21-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 660000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-12

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Niniejsze zadanie jest dofinansowane w ramach Programu Rządowego "Infrastruktura domów kultury 2025" ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.
2025-10-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane