Usługa udzielenia czasowej licencji do systemu naboru wniosków oraz podpisywania i zawierania umów w ramach projektu sportowego

FUNDACJA ORŁY SPORTU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00489134
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00489134/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-22 10:06
Lokalizacja
Puck, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91f2035e-1c21-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
5251437955
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00489134 z dnia 2025-10-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa udzielenia czasowej licencji do systemu naboru wniosków oraz podpisywania i zawierania umów w ramach projektu sportowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: FUNDACJA ORŁY SPORTU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012070310

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 6

1.5.2.) Miejscowość: Puck

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-100

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@orlysportu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://orlysportu.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność edukacyjna i sport.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa udzielenia czasowej licencji do systemu naboru wniosków oraz podpisywania i zawierania umów w ramach projektu sportowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91f2035e-1c21-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00489134

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00340837

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Powody zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki: podstawa prawna:
Art. 305 pkt 1) ustawy Pzp w związku z art. 214. ust. 1. pkt 1.
2) podstawa faktyczna: Fundacja Orły Sportu jest realizatorem krajowym Programu „Aktywna szkoła”. Jednym z podstawowym zadań realizatora krajowego jest wdrożenie elektronicznego portalu informacyjnego, który będzie zawierał następujące informacje i funkcjonalności: 1) szczegółowa mapa lokalizacyjna Orlików; 2) harmonogram dostępności obiektu; 3) informacje o rodzaju aktywności/zajęć na Orliku i innym obiekcie; 4) informacje o posiadanym sprzęcie sportowym; 5) informacje o organizowanych przedsięwzięciach; 6) inne informacje wzbogacające lokalną ofertę sportowo- rekreacyjną. Powyższe działania, z uwagi na ogólnopolską skalę zadań i zakres Programu, mogą być realizowane wyłącznie w oparciu o infrastrukturę informatyczną, która będzie posiadała odpowiednie funkcjonalności zdolne do zrealizowania wskazanych wyżej zadań w najszybszym możliwym terminie.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FOS.ZWR.2.2024.MC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa udzielenia czasowej licencji do systemu naboru wniosków oraz podpisywania i zawierania umów w ramach projektu sportowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wystąpiła istotna zmiana okoliczności, która spowodowała, że dalsze prowadzenie postępowania lub wykonanie zamówienia nie leży w interesie publicznym, a nie można było tego przewidzieć wcześniej.
2025-10-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi